Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Merhabalar , aranıza yeni katıldık :)

Cex

Bronz 3 Üye
Merhaba arkadaşlar ,
Ben ve Cex aranıza yeni katılmış bulunmaktayız Cex evimize 2 gün önce geldi çok neşeli yemesinde ve hareketlerinde bir anormallik bulunmayan uslu bir bebek .

Yüzmeyi , dalmayı çok sever kendisi 15-20 dakika yüzüp 5 dakika kadar kuru alanında dinlenmeyi tercih eder çok çok iştahlıdır kendisi .

Pek fotojenik değildir ama onu yeni geldiği için böyle olduğunu düşünüyorum öncelikle bir tane fotoğrafını koymak istiyorum sadece tanıtma maksatlı .

İlerde akvaryumumuzla birlikte birçok fotoğrafını koyacağız .

Buyrun Cex ;
mailto:/dxybt3.jpg

Cvp: Merhabalar , aranıza yeni katıldık :)

Aramıza hoşgeldiniz :) Umarım forumumuzda kalıcı olursunuz :)

Eğer forum hareketli , -kuşkusuz- bana faydası olursa Cex ile beraber kalıcı olacağız :))

Hoşgeldiniz çok güzel bir kapluş

Hoşbulduk arkadaşlar sağolasınız :)

arkadaşlar benim 3 tane kapluşum var. ikisi 3 yıl önce, biride 1,5 yıl kadar önce aramıza
katıldı. 3 yaşında olanlar çok büyüdü. 100+80 cm. lik bir akvaryumda bakıyorum
ancak sağlık problemlerimden dolayı çok zorlanıyorum. onları bütün malzemeleriyle gerçekten bakıp, sevecek birine vermek istiyorum. çok üzülüyorum ama bana yardımcı
olursanız sevinirim.

Geçmiş olsun. Alım satım bölümüne uygun şekilde konu açın inşallah sahiplenmek isteyen bir kapluşsever olur.

Geri