Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Neromenjo & Minnak yem vakti :)

PowerfuL

Bronz 3 Üye
Akvaryum düzenini değiştirdim ve sade, geniş alan oluşturdum. Ayrıca filtre ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum. Takılışı doğrudur umarım tamamen su altında ve yatay pozisyonda videoda görünüyor. İyi seyirler. ^^

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=H_xutzC5s4w[/video]

Cvp: Neromenjo & Minnak yem vakti :)

Çok tatlılar MaşaAllah ^^
Benimkilerde yemi görünce aynı böyle yem kapma yarışı yapıyorlar. Benim birde 4 tane düşün artık yem yarışının eğlencesini :D

GCee' Alıntı:
Çok tatlılar MaşaAllah ^^
Benimkilerde yemi görünce aynı böyle yem kapma yarışı yapıyorlar. Benim birde 4 tane düşün artık yem yarışının eğlencesini :D

4 tane vaow :D Kesinlikle eğlencelidir. MaşaAllah diyelim :)

Benım 6 tane sen birde beni düşün :D

0_0 altı tane !
Çok eğlenceli :)

Yem verirken videolarını çekip kapluşlarını görmeyi çok isterim hani. :whistling: Çok eğlenceli olacağı kesin, bekleriz. Hepsinin çırpınışı çok güzeldir ya, gluk gluk su sesi :haha:

PowerfuL' Alıntı:
Yem verirken videolarını çekip kapluşlarını görmeyi çok isterim hani. :whistling: Çok eğlenceli olacağı kesin, bekleriz. Hepsinin çırpınışı çok güzeldir ya, gluk gluk su sesi :haha:

Seninkinde bayağı çıkıyordu o sesler. En sonunda kameranda nasiplendi zaten sudan :D

GCee' Alıntı:
PowerfuL' Alıntı:

Seninkinde bayağı çıkıyordu o sesler. En sonunda kameranda nasiplendi zaten sudan :D

Kesinlikleee. Çok eğlenceli geliyor öyle çırpınmaları yahu. :haha: Hahahah evet nasibini aldı kamera parmağımla siliyorum bende :haha:

Akvaryumunuz büyükse filtreyi suya batacak konumda dikey de tutabilirsiniz. Böylece çok yer kaplamaz. Kapluşlar çok tatlı. Hepsine kocaman birer maaşallah :)

Jadeite' Alıntı:
Akvaryumunuz büyükse filtreyi suya batacak konumda dikey de tutabilirsiniz. Böylece çok yer kaplamaz. Kapluşlar çok tatlı. Hepsine kocaman birer maaşallah :)

Çok teşekkür ederim. Şuan güzel çalışıyor. Kapluşlar sağolsun yamultuyorlar hep. :D

Geri