Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Neslihan abla

Zilli Hayri

SKF Delisi
Veeee o bir kız sahibi...
O bir kaplumbağa bakıcısı...
O bir hayvan sever...
O bir abla...
O bir onun kızının taliplisi olan taliplilere cevap vermeyen bir abla...
OOOOO BİİİİRR NESLİHAN ABLAAAA

Ne güzel bir bayan
Elemeler birincisi
Saki kanatları olmayan bir melek
Lalerin sultanı
İlham perisi, ilgi perisi
Hanların kaplumbağa sahibi
Ablaların ablası Olivia'nın sahibi
Nice mutlu yıllara...

Yeni yaşında seninle olmaktan gurur duyuyorum...

Ablaların bir tanesi
Kalplerin sultanı...
Seviliyorsun bu sitede
Her ne kadar kaplumbağalar dert yansa da senden...
Bu ne güzellik bu ne şirinlik
Allah dünyaya melek düşürmüş,
Haberimiz yok!
Dillere destan olan bu sözler,
Sadece senin için düşünüldü
Bu sözler hafızamdan çıkarıldı.
Kaplumbağaları komik ve eğlenceli kılan,
Sen varsın bu sitede....

Yeni yaşın mutlu ve kutlu olsun...
Kalumbağlarla yeni senelere...

Cvp: Neslihan abla

Ooyyy bebeğim benim çok teşekkür ederim ^^ Çok beğendim çok hoşuma gitti. En güzel kutlamalardan biriydi bu.

Gönül isterdi ki pasta alıp bu sözleri yüzüne söylemek. Napalm bizde böyle idare edeceğiz...

Sayın Karikatürist doğum gününüz kutlu olsun :) sevdiklerinizle nice mutlu senelere :)

Maşallah kutlama şekli çok iyiymiş :) zaten ayaklı ajanda mübarek ben hariç herkesin doğum gününü dile getiren, belirten kardeşimiz sayesinde öğreniyoruz :)

Teşekkürler Burcu, nice yıllara Neslihan :) sağlıklı geçecek nice senelerin olsun.

burcu gene döktürmüş tebrikler. sana kanadı da taktı artık ayakların yere basmaz neslihan. :smile: doğum günün galiba o halde kutlu olsun, Allah bütün sevdiklerinle bir ömür boyu sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat yaşamanı nasip etsin inşallah. :whistling: (üfürük) amin.

Saolun ben aklıma gelen sözcüklerle sanat yaptım...

Abla sitenin ünlüsü olmuşsun karikatürlerinle...

Nice yillara neslihan, burcu sagolsun bizde kutlama sansi buluyoruz

Yakında resimlerin altına imza atacak Burcu. Sağda solda kullanılmasın değil mi :)

burcuyu ya forumun nüfus memuru ya da muhtarı ilan edeceğiz artık. :smile: herkesin seceresini kayda almış.

Geri