Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ölüm kabına hayat vermek

ecemkoten

Bordo Bereli
Sitelerde gezinirken iki örnek gördüm. Koyan kişiler maddi imkanlarının olmadığını idareten burada yaşattıklarını ve akvaryum kurarken burada durduklarını yazmışlar. Sonradan da gerçekten akvaryum kurmuşlar :)
Maddi imkanı olmayan üyelere en azından kısa bir süreliğinede olsa özellikle ilk resim örnek olabilir diye düşünüyorum.

mailto:/img6/4448/resim6h.jpg

Cvp: Ölüm kabına hayat vermek

ilk resmi anlamadım ben zaten akvaryumun içine plastik kap koymuşlar :)

Çok güzel 1.resim çok hoşuma gitti bu yaz benim saksıyı değiştirmeyi düşünüyorum daha yükseğini ve daha genişini alacağım :)
çim ekip içinede ölüm kabını gömeceğim şimdi varda soğuk olduğu için koyamıyorum yazın bol bol serin suda yüzerler artık :) paylaşımın için teşekkürler.

Bende bunu daha önce görmüştüm, adamların yaratıcılıkları çok hoşuma gitmişti :)

En azından çabalamışlar :)

İlk resimdeki akvaryum değil vitrinin bir rafıymış.

Vitrin rafı olayı çok yaratıcı :D

1.resim gerçekten çok güzel imkanı olmayanlar için ideal bir ortam olmuş

Geri