Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

oscarın resimlerini nasıl buldunuz

oscar

Bronz 1 Üye
mailto:/i5u2jd.jpg
mailto:/34hjo13.jpg
mailto:/294kp6q.jpg
mailto:/2lx6u7k.jpg
mailto:/2j0yyrc.jpg
arkadaşlar oscarımı nasıl buldunuz bi tavsiyeleriniz varmı ? ama benim oscarım maşşalah çok hareketli iştahlıdır herşey var akvaryumda arkadaşlar ısıtıcı+filtre+uvb lamba akvaryumum 35 litredir oscarım büyünce ona güzel 130 litrelik bi akvaryum alıcam inşllah öneri ve görüşlerinizi sabırla bekliyorum

Cvp: oscarın resimlerini nasıl buldunuz

Maşallah, çok güzel görünüyor :)
Bu arada renkli taşlar salınım yapabilir. Onları çıkarıp boyasız doğal dere çakılı kullanabilirsiniz.
Isıtma lambasını monte edebildiniz mi?

çok teşşekür ederim emre bey evet gündüzleri 7 saat açık kalıyor oscarım öyle güzel bir uyku çekip sonra tekrar suya dalıyor :smile:

O zaman bir ek daha yapayım. Isınma lambasını gündüz minimum 10 saat açık tutmalısınız. Ki ben 12 saat yakıyorum. Gündüz ve gece döngüsü yapılıyor.

Kapluş Çok tatlı :)

saolun teşşekür ederim :133:

Geri