Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

RES sahiplendirme (Ankara)

cloudious

Yeni Üye
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]7-8 senedir baktığım 15 cm boyunda ve [/font][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]dişi olduğu söylenen, herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan kırmızı yanaklı su kaplumbağam var. Bir süredir yoğun iş temposu ve şehir dışı seyahatlerim sebebiyle bakımıyla yeterince [/font][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]ilgilenemiyorum. Layıkıyla ve de uzun süre bakabilecek birinin sahiplenmesini istiyorum. Ücret istemiyorum. İlgilenen olursa forum üzerinden ulaşsın lütfen. [/font]

cloudious' Alıntı:
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]7-8 senedir baktığım 15 cm boyunda ve [/font][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]dişi olduğu söylenen, herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan kırmızı yanaklı su kaplumbağam var. Bir süredir yoğun iş temposu ve şehir dışı seyahatlerim sebebiyle bakımıyla yeterince [/font][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]ilgilenemiyorum. Layıkıyla ve de uzun süre bakabilecek birinin sahiplenmesini istiyorum. Ücret istemiyorum. İlgilenen olursa forum üzerinden ulaşsın lütfen. [/font]
 Ben sahiplenmek istiyorum Telefon numaranızı rica edebilir miyim? 6 yaşında bir erkek 9 yaşında dişi kaplumbağam var

Geri