Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sahiplendirme Konya

1.5 yıldır baktığım su kaplumbağamı bazı sebeplerle sahiplendirmek istiyorum. Bu sebepler; kaplumbağamın büyümesi ve akvaryumunun ona yetersiz gelmesi benim de yeni akvaryum alamamam, ve yazın köye gidip gelmemiz sebebiyle hayvanı ne oraya götürebilmem ne evde bırakabilmem.
Konya'da yaşıyorum.
Kaplumbağa 13 cm kabuk boyunda ve dişi.
Bakmaya devam etme imkanım olsaydı keşke vermeseydim, yine bakacak kimse çıkmazsa iyi kötü bakmaya devam edicem pet shoplara veremem bakmazlar, bu yüzden lütfen ilgilenecek, daha büyük bi akvaryumda bakabilecek biri varsa bana ulaşsın.

Fotoğrafını şuan çekemiyorum, yarın eklerim.

Bu foruma ait; Facebook'taki Su Kaplumbagasi Dunyasi grubuna da ilan verebilirsiniz.

Cvp: Sahiplendirme Konya

Teşekkür ederim, söylediğiniz iyi oldu

Ayrıca eklemek istiyorum, sadece yazın bir iki ay bakabilecek biri varsa bile ulaşabilir mi bana. Kendi akvaryumuyla teslim edicem

Geri