Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

sahiplenmek istiyorum

nehir.erikli

Yeni Üye
Merhabalar ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum ve uzun süredir kaplumbağa sahiplenmek istiyorum ve arıyorum.Maalesef şuana kadar bulamadım bana yardımcı olursanız çok sevinirim.İyi bakacağıma emin olabilirsiniz.Düzenli fotoğraf atıp durumu hakkında bilgilendirme yapabilirim.

nehir.erikli' Alıntı:
Merhabalar ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum ve uzun süredir kaplumbağa sahiplenmek istiyorum ve arıyorum.Maalesef şuana kadar bulamadım bana yardımcı olursanız çok sevinirim.İyi bakacağıma emin olabilirsiniz.Düzenli fotoğraf atıp durumu hakkında bilgilendirme yapabilirim.
lütfen sahiplenme zaten hayvanlar zor koşulllarda üretimi yapılıyor satılması yasaklandı ama hala satıyorlar çoğu insan bakamayacağı halde istiyor kaplumbağalar bakımı kolay gibi gözüksede her gün bakımı yapılan hayvanlar iyi düşün bu suça ortak olma

nehir.erikli' Alıntı:
[email protected] benimle iletişime geçebilirsin

Siliniz

Ekli dosyalar

• KAPLUMBAĞA.jpeg
    KAPLUMBAĞA.jpeg
    129.5 KB · Görüntüleme: 5
Geri