Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sammy, Shelly, Ray, Snow

ecemkoten

Bordo Bereli
mailto:/albums/s372/turtleturkey/243ba22b.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/ea018931.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/f11cfd9e.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/3165f2c3.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/c65b267e.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/f1aad263.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/bb9d8f21.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/1a33b15c.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/98d0cb5d.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/2d428c3b.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/0b94acd4.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/19f7b0b7.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/4ada2c9b.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/023cd694.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/b137faa7.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/1619f619.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/b18d06b6.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/3200d74f.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/bdd21312.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/3f466640.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/b988f5f1.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/5a1ed2b1.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/4ec33899.jpg

mailto:/albums/s372/turtleturkey/9ccb5ef2.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/7183065d.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/db8128a3.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/dde00161.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/471f637e.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/caf011aa.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/d0cfc696.jpg

Cvp: Sammy, Shelly, Ray, Snow

Muhteşem dörtlüden muhteşem pozlar :)

Geri Gelmişsiniz. Ne güzel gelmişsiniz. :) Çok Harikalar Bunlar :) ))

Arzu senin elinde buyuduler canim ya :)
Oguz bey cok tesekkur ederim :) Bende sizi burada gordugume cok sevindim :) Mumble'yi kocaman opuyorum :)

Bu arada bunlari su anda cektim :)

mailto:/albums/s372/turtleturkey/8c98f484.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/233194f5.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/27e1a5a8.jpg

Çok güzeller :) Benim merak ettiğim bir soru var.Akvaryuma hiç genel temizlik yaptınız mı? Yani akvaryumun içindekleri felan çıkarıp akvaryumu yıkadınız mı? Eğer yaptıysanız kolay oldu mu? :D

Tesekkurler Meric bey :) Daha bugun yaptim desem size temizligi :) Soyle bir avantajim var akvaryum pencerenin dibinde, dip cekimi yaparken hortumun ucunu pencereden sarkitiyorum doldururkende camdan bahce hortumuyla dolduruyorum. Ama yinede cok zor oluyor temizlemek. En az 2 saat suruyor tamamen temizlenmesi (filtre, dip, su , bitkiler vs)

ecem hanıma saygı duyuyoruz!:ashamed0006::ashamed0006:

MaşAllah çok güzeller, fotoğrafçılığınızı da bi' o kadar güzel. ^^

ayyyyy ne kadar çok onlaaar :D kocamanda etmişsiniz maşallah hepsini kesinlikle kaplana katılıyorum saygı duyuyor ve hayran kalıyorum.O gözler mavimi yaa öpesim geldi hepsini tek tek :) birde bu üstüste ranza gibi çıkma huyları yokmu ya çok sevimliler keratalar :D

Ecem çok güzeller :) Kuru alanda sana ne kadar alışkınlar. İçlerinde bir resim varki mükemmel. Yeni çektiklerinden ilki, asker gibi dizilmişler ve aynı kollarını öne uzatmışlar. Selam mı durdular sana :) :)

Bu arada akvaryumun sade hali çok güzel olmuş. Genede minik bir mango kökü kıyıya köşeye iyi olur :)

Yorumlariniz icin cok tesekkur ederim beni cok mutlu ettiniz begenmeniz ne guzel :)
Saygi duymak ne kelime, benim hepinize sonsuz saygim var sonucta hepimiz bu canlar icin ugrasiyoruz.
Mavis mavis ciktiklari fotograflara bende bazen dayanamiyorum inanin :) Ranza huylari benide bitiriyor :)
Fotografcilik bolumumle alakali zamaninda gordugum derslerden kaynaklaniyor :D
Kuru alanda alisiklar vallahi ilk baslarda cok tedirgindim cekerken uzaktan zoom ile cekiyordum simdi diplerine girip cekiyorum kimildamiyorlar :) fotograflarda ondan bu kadar kaliteli. Eklerken farkettim cogu kuru alanda dedim birazda suda ekliyeyim :) En komik en tatli halleri kuru alanda oldugu icin surekli fotograf makinesi yada telefon elimde :D

ecemkoten' Alıntı:
Yorumlariniz icin cok tesekkur ederim beni cok mutlu ettiniz begenmeniz ne guzel :)
Saygi duymak ne kelime, benim hepinize sonsuz saygim var sonucta hepimiz bu canlar icin ugrasiyoruz.
Mavis mavis ciktiklari fotograflara bende bazen dayanamiyorum inanin :) Ranza huylari benide bitiriyor :)
Fotografcilik bolumumle alakali zamaninda gordugum derslerden kaynaklaniyor :D
Kuru alanda alisiklar vallahi ilk baslarda cok tedirgindim cekerken uzaktan zoom ile cekiyordum simdi diplerine girip cekiyorum kimildamiyorlar :) fotograflarda ondan bu kadar kaliteli. Eklerken farkettim cogu kuru alanda dedim birazda suda ekliyeyim :) En komik en tatli halleri kuru alanda oldugu icin surekli fotograf makinesi yada telefon elimde :D

aa evet benim kuru alanımın üzerinde bir tane taş var basınç yapıp aşağıya eğmesi için kuru alana çıktığında o pozu bir türlü yakalyamadım inanamazsnız,o taş kuru alanın sonuna doğru ona doğru gelip arka ayaklar yerde uzatmış ön ayakları taşın üzerinde sanırsınız ibadet ediyor :D

Makaron oleli cok oluyor.
Fatma hanim keske yakalayabilseydiniz o ani :) Bende bu tip anlari yakalamak icin elimde hep telefonlayim :)

ecemkoten' Alıntı:
Makaron oleli cok oluyor.
Fatma hanim keske yakalayabilseydiniz o ani :) Bende bu tip anlari yakalamak icin elimde hep telefonlayim :)

fazla uyanık zıpır hemen farkediyor resmini çektiğimi telefonu kaldırıyorum yavaş yavaş pırt suya kaçıyor :S o görüntüden snra benimde elimde fotograf makinası olurda yapar die hazırda bekliyorum :) yakalarsam mutlaka koyacağım :)

Geri