Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sera Raffy Fiyatlar

Ağustos

Bordo Bereli
Sitelerde gezerken yemlere baktım fiyatlar bir çok yerde 42 45 lira arası değişiyor

Bu sitede Raffy P 1000ml : 34.00
Raffy I 1000ml : 40.00 ihtiyacı olan arkadaşlarımız incelesin derim :)

mailto:/Sera-Reptil-Raffy-P-Kaplumbaga-Yemi-1000ml,PR-3260.html

mailto:/Sera-Reptil-Raffy-I-Gammarus-Mix-Kaplumbaga-Yemi-1000ml130gr,PR-3254.html

Cvp: Sera Raffy Fiyatlar

almadan son kulanma tarihlerini arayıp öğrenmek lazım. raffy I'da büyüğe gerek yok onun yerine royal veya energil alınabilir. hayvan büyüyünce raffy I ufak kaçacaktır.

Tabiki öğrenilmeli son kullanma tarihi ama fiyatlar genel olarak iyi geldi bana

Cem abide demis Raffy I 1000 liginin yerine 10cm civariysa Royal 15 cm den buyukse Energil alinmali bencede

8 cm kabuk boyundan itibaren alınıp verilebilir alisarp. ikisi de farketmez sonuçta parçalayıp veriyoruz. ama tek hayvan için bitme sıkıntısı var. en az 1.5 sene ömrü olmalı.

Haklisin abi ben o kirip verme isiyie 1000 ml alti energil bulunmadigini atlamisim benim icin ikiside sorun olmadigi icin
Royaldede en ufak boy 1000 ml mi ?

Royal i tek hayvan 20 cm altı bence bitiremez.

Evet Royal tek boy Ali Sarp.

geçen gün seranın distrübütörünün olduğu mahalleye gittim. elimde adres yoktu bir iki sokak gezdim bulamadım. tel'e de net almadım daha oradan da bakamadım adrese; neyse bir dahaki sefere gidip 500 ml'lik üretmeleri konusunda öneride bulunacağım.

Birde Vitaldeki hapları üretmesinler ben öyle dağınık biryem daha görmedim, Yeşil bile yemedi :)

Ben o yemleri kullanmiyorum bile neslihan atiyorum gidiyor

Bende hiç kullanmamıştım Yeşil dipteki toz yemleri yiyordu ya ozaman attım birtane pişman oldum artık hiç kullanmam.

Aman o yemi atma akvaryuma Neslihan. Tortilden hızlı dağılıyor.
Ben dün juenden 1000 lik raffy p ve vital aldım. 2015 ortasından sonra tarihler. Bayağı idare edecek.
Gene dayanamadım iki tane night gloda aldım. Bakalım onlar ne kadar gidecek.

Yok Emre akvaryuma atmadim, Yeşilin yem banyosuna atmıştım sorun olmadı iyiki orda denemişim zaten :)
Desene buaralar Juene gitmeyeyim :p topladın gene :) Evi Juen şubeye çevirdin.

Senin uvb yi kapmıştım değil mi zamanında :) evet bu aralar uğrama arka arkaya iki ay gittim.
Belki anadolu yakasındaki ilk şubeyi açarım :)

Geri