Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sıpa :D

hayat2323

Yeni Üye
Benim sıpa adlı bir kaplumbağam var daha 6 veya 5 aylık olabilir ben kaplumbağamı plastik kapta bakıyorum palmiye ağacı taslari olan bir bir kapta ama benim plastik kapta taşa güneşlenmesi için çıkıyor da güneşleniyor ama kapta öle duruyor bazen yüzüyor ama bazen niye böyle olduğunu bilmiyorum onun için yani akvaryum alırsam yüzer mi yoksa kaptaki gibi öle durur mu ? bilen biri varsa lütfen msj atın
bu arada kırmızı yanaklı kaplumbağa bide kız

Not: Lütfen Türkçe'mize özen gösterelim.

o plastik fanuslar yani ölüm fanuslarının savunulacak bi tarafını bulamıyorum!
bir an öce kaplumbağanın ihtiyaçlarını karsılayabilecek bir paludaryuma geçmelisin.kaplumbağan ona rahat bi alan sağladığında yüzücektir ve tabi güneşlenicektirde. bir an önce kaplumbağanı o fanustan kurtarman dileğiyle...

Tsk bilgilerdiğiniz için

Not: Lütfen mesajınızı düzeltiniz. Türkçe'mizi düzgün kullanmaya özen gösteriniz.

plastik kapta beslenmez kaplumbağalar en azından ufakta olsa paludaryuma geçir

bencede çünkü o ölüm fanusları hayvana basbaya eziyet ediyor ya bir akvaryum satın al yada camcıda yaptır :)

önce akvaryumu ve ısıtıcıyı alın.devamını yavaş yavaş tamamlarsınız.

Plastik kapta bakmayın!İlk ısıtıcı ve akvaryum alın sonra filtre,ısıtma lambası alırsınız.

Geri