Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sıpalarımın Yeni Videosu

_Emre___

Bordo Bereli
Bu gün yeni videomuzu ekledim kendileri kaz ciğeri yediler kan kurdu yediler değişik tatlar keşfettiler birde canlı bitiyi tartakladılar yaprakları üstüne çıktı güçlü atman iç filtremi taktım çünkü dış filtre çekme borusuna çekemiyordu su yüzeyindeki bitkileri bu filtre çekti bu video son videomuzu çekerken telefonum düşüyordu akvaryuma :D görüntü kalitesiz kötü olabilir telefondan çektiğim için..
Yarın internetten sipariş verdiğim reptomin rafyy p ve kabuğu soyulmuş salyangoz geliyor ecem abla keşvetmiş bu yemi :D teşekkürler ona çok işime yarayacak bu yem bakalım nasıl yiyecekler sizde alabilirsiniz
Müzik onlar gibi tatlı :)
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1IFzY35sgOA[/video]

Cvp: Sıpalarımın Yeni Videosu

Çok güzel olmuş video :) kabuğu soyulmuş salyangoz derken yem içinmi ben öyle bir yem görmedim link verebilirmisiniz ?

exo terra yemler konserve olanlardan sanırım bahsettiği.
Ben ipek böceği olanı kullanmıştım daha önceden.Ama açıldıktan sonra muhafaza etmesi biraz sıkıntı olabiliyor.

Ben 1 sene önce bu yemleri keşfetmiştim ve inceleme konusu açmıştım.
mailto:/forum/Konu-konserve-yemler.html

Bu linkten de alabilirsiniz bu yemlerden
mailto:/HAGEN-EXO-TERRA-SNAIL-SURUNGEN-KONSERVE-YEM-48-GR-SALYANGOZ,PR-6083.html

Acaba kapluşlar yerlermi ? birde muhafaza etmek sıkıntılı demişşiniz neden öyle dediniz ne gibi sorunlar oluyor ?

emre kamerayı çok oynatmışsın hiç bir şey göremedim ya :S

İlk akvaryumda semender var

Çok güzel video :)

Video iyi :)
Ama kan kurdu vermemeni öneririm. İç parazit yapıyor.

Aaaa cidden mi kan kurdu sinek larvası kurutulmuş :eek:

Wooahh !! :eek: :eek: birdaha vermem

Geri