Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Siparişim geldi

Cvp: Siparişim geldi

Evet 25tl ya aldığım yemin 4 katını 30tl ye aldım 5.90 tl de kargo 36tl ye aldım :D Demin 6 sipariş daha verdim akvaryumun termometsesi yoktu ondan aldım kuşum var ona proteyinli ve vitaminli yem aldım birde sera raffy vitral aldım oda bitmişti bunların hepsini petshoptan alsam en az 70 tl tutardı sera raffy p yi pet shopta bildiğim kadarıyla 60 tl ile 80 tl arası herkeze öneririm juenpetmarket.com burdan aldım. :D

Baya baya uzun süre yetecek gibi görünüyor :)

Şu juenpetmarket.com u bizde kullanalım.Pet shopta fiyatlar uçmuş :D

Muhtemelen bu yem bitiğinde proteyini azaltırım bitkisel yem veririm bu ortalama 3.5 -4 ay kulanılır kapluşlardan biri 11 biri 10 cm zaten.

Birşey soracağım.Siparişleriniz kaç günde geliyor?

Genelde bir çok site 3 iş günü içerisinde kargoya veriyor. Kırsal alanda veya uzak bir şehirdeyseniz 2 gün; yakın bir bölgedeyseniz ertesi gün teslim ediliyor. Ufak tefek aksaklıklar bazen yaşanabiliyor.

Benim 1 saat önce verdiğim yeni sipariş verdikten 10 dk sonra beklemeden paketlemeye alındı paktleme bitince kargoya verilecek şimdi bakmadım bakayım belki verilmiştir.

Arkadaşlar siparişim kargoya teslim edildi daha kargoya verili bisaat ya oldu ya olmadı çok iyi bir site ama hafta sonları çalışmıyor site ve kargo.

Site hakkında verdiğiniz önerilere dayanarak bende sipariş verdim.
Exo Terra Yatay Dijital Termometre
JBL Biotopol T Su Düzenleyici 50 ml
JBL Turtle Food Kaplumbağa Yemi 100 ml

Umarım kısa sürede gelir. Yeminiz hayırlı olsun.

Bu sitenin MetroCity taraflarında yeri var. Gidip oradan da alışveriş yapılabiliyor. Mail ile iletişime geçmiştim. Oldukça ilgililer.

Bu arada Tetra Gammarus indirime girmiş. Oldukça uygun fiyata 250ml paket.

mailto:/urun_detay.aspx?kat=153&urn=2340

Ecem Hanım yalnız o su düzenleyicisi kara sürüngenleri için banyo sularına hazırlanmış bir ürün. Gerçi kullanılmasında bir sakınca olmaz. Yine de elinize ulaştığında prospektüsünü inceleyin :)

eminemre' Alıntı:
Bu arada Tetra Gammarus indirime girmiş. Oldukça uygun fiyata 250ml paket.

Teşekkürler bilgi için şimdi sipariş verdim. Zamanım olmadığı için çıkıp alamıyordum.

Burda filtrelerde guzel saatlik debisi 900 oln filtre 24 tl idi sanirim.. :D

Emin bey o ürün dediğiniz gibi kara sürüngenleri için ama bir petshopta incelemiştim musluk suyu kullananlar için su kaplumbağalarının etkileneceği kireci kırar ve deri değişimine katkıda bulunur yazıyordu. :) Bir sakıncası yoktur sanırım sizinde dediğiniz gibi :)

hangi siteden sipariş ettiyseniz bi link'ini burada yayınlar mısınız?

Dün verdiğim 2. siparişimde geldi, muhabbet kuşuma vitakraft marka yem , balık yağı içeren yem katkısı,2 paket ballı meyveli kraker yem, kapluşlara 250 ml sera raffy vital, ve akvaryum termometresi aldım,pet shoptan almaya kalksam 60 tl civarı tutan bu şeyleri kargo dahil 36 tlye aldım.

Özellikle birden fazla ürün alınca kargo ücreti dahil fiyat oldukça ekonomik oluyor.

cankatx' Alıntı:
hangi siteden sipariş ettiyseniz bi link'ini burada yayınlar mısınız?

juenpetmarket.com

Evet çok avantajl birdahaki siparişimde topluca veririm debisi 900 lt olan filtre 55 litrelik akvaryum için nasıl sizce.

Geri