Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Şirin şey: )

Kapluştron

SKF Delisi
Bu şirin şey kendisine yapılan doğum günü pastasını görünce bu tepkiyi vermiş. : )

mailto:/img809/3962/v12o.jpg

Cvp: Şirin şey: )

Mutluluğa bakar mısın ? cahilliğime ver ama hangi hayvan bu tam çıkaramadım, fok diyeceğim rezil olmayayım :) hayvandan çok adam mutlu olmuştur hayvanı mutlu etmesinden ötürü

Bende tam emin değilim fok a benziyor ama bana da deniz aslanı gibi geldi: ) cahillik değil her zaman karşılaştığımız bir hayvan değil sonuçta gayet normal: )

erkek fok. ben arkadaki martıya takıldım. fırsat bulsa tabağı götürecek. fena bakıyor.

foklar nesilleri tükenen hayvanlar grubundadır şu an dünyada bu hayvanlardan 300 den az vardır bu adam gibi duyarlı insanlar varsa dünyada ne mutlu gezegenimiz adına

o kadar az değiller zeynep her sene o kadar yavruyu katlediyorlar. sırf postları için. 5-6 sene evvel izmir selçukta görmüştüm. bir pazar tezgahında üstüste 15-20 tane. inceledim kösele gibi sertti, tüyleri de sık. hayvanlara kıyıp kullanıyorlar. iskandinav ülkelerinin işine de geliyor. avlanılan balıkların azalması önleniyor böylece. benim garibime giden türkiyeye kadar gelmiş olması.

Türkiye de kürke tepki yoğun değil. Avrupa satışlarda biİm kadar etkili olamıyordur. Artık toplumları bilinçleniyor. Gerçi olayı bu noktaya getiren onlar. Şimdi bilinçlenseler ne olur. İş işten çoğu hayvan için geçti.

Çok mu çook tatlı keşke o pastayı foka veren ben olsaydım:)

Geri