Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

sonunda rambo yem yedi

klodiagold

Bronz 5 Üye
yardım eden herkeze tşkler meğer yem seçiyormuş 3.aldığım yem işe yaradı karidesten başka bişey yemiyecek sanırsam 5 tane attım iştahla yedi mutlu oldum valla yem işi bayağı yordu beni ama değdi yemi yiyince yaptığım bütün masraflara değdi doğrusu hemde hastaanıp ölecek diye çok korkmuştum

Bende ilk basta korkmustum yeme yemeden ölcekler diye ama senin azmine hayranim sonunda yedirdin hayvana ama karidesi fazla kacirma stick yeme alıştir :t65y:

Cvp: sonunda rambo yem yedi

:D nerdeyse ben yiycektim kafayı kardeş ama sonunda başardık........

Cvp: sonunda rambo yem yedi

özlem raffy p ve carnivoru dene bunlarda balık tadı tetradan fazla sürekli karides hayvana zararlı olur. sera reptilin vitamin alırsan bunu yemlere damlatarak alıştırma oranın yükselir. içeriğinde balık yağıda var. iştah açıcı olması nedeniyle geçişi kolay sağlarsın.

Geri