Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

splinter

apotemi

Bronz 3 Üye
Henüz 4aylık olan bu minik yaratık beni hergün yeni bir yaramazlıkla şaşırtıyor!
Geçen gün masamın üzerinde dolaşırken ders notlarımı kemirdiğini gördüm "slipter! Ne yapıyorsun sen!" diye ona bağırdığımda poposunun üstüne oturup gözlerimin içine baktığında kendimi onu mıncıklarken buldum?! Bazen yüksek bir hipnoz gücüne sahip olduğunu düşünüyorum minik oğlumun...

mailto:/2cmt20p.jpg

mailto:/2zyzosp.jpg

mailto:/2ed031f.jpg

Çok şirin uzun yıllar birlikte olanız dileğiyle.

Keşke gonzaleslerin ömrü uzun olsa 2yıl yaşıyorlar en fazla... =/

Eheheh evett tam bir oyuncak -bazen elimi tadımlık ısırsa bile- =D

Evet 2yıl içinde yavruları olucak onlarla avutabilirim sanırım kendimi ((=

Çok tatlılar. Benim arkadaşımında var. Bana; "hamster diye bir tür yok, Onlar genetiği oynanmış ve 2 yılda bir alınması için yapılmış bir hayvan" demişti. Ama cidden çok tatlılar. :)

Evet genetikleriyle oynandığı doğru ama bu ticari amaçlı değil deneylerde kullanıldıklarından fazla verim alabilmek için ((=

Çok tatlı bende tavşan besliyorum ama bakımı çok zor kemirgenlerin onun için verecem.Onun yerine jako papağanı alacam.

alcatraz' Alıntı:
Çok tatlı bende tavşan besliyorum ama bakımı çok zor kemirgenlerin onun için verecem.Onun yerine jako papağanı alacam.

teşekkür ederiz ((=
yaaa tavşanlar çok büyüyor ve ev ortamı onlar için tam bir eziyet havasına dönüşüyor çiftlik tarzı bir yere vermeniz onun yararına olacaktır (=

antifbyigit' Alıntı:
Offf yerim ben onu ya o yakınımda durmasın alamaz kimse benden onu. :D

Eheheh bende onunla oynarken bazen kendimi kaybediyorum. Ama o; minik,sivri ve ince dişlerini parmaklarıma geçirince kendime geliyorum ((=

Cvp: splinter

bende de var bir hamster çok tatlı ve bakımı da çok kolay gerçekten :)

Cvp: RE: splinter

alcatraz' Alıntı:

benim babamlarda şu anda jako bakıyolar çok taatlılar ama aynı köpek gibi hırlıyolar :) beni bazen çok korkutuyor :D

Cvp: splinter

Bende besliyodum ama her yerden ısırdığında kuduz olunuyomuş ve sağlık karnesiz beslemek suçmuş :(

Geri