Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

stick yem kullanımı

bk6912

Gümüş 2 Üye
karides ve stick yemim var ne şekil veriyim ? stick yemden attım pek sevmediler ilk defa yediler diyedir belki. bi yol gösterirmisiniz saygıdeğer arkadaşlarım

Hayvan yavru ise gerrken elzem yemler sera raffy p ve kapalı kutuda satılan tarihi belli karidestir. Raffy p içerisindeki kırmızı yemler bitene kadar sera mineral yerine kullanılır.

Sadece karides ile beslemek çok yanlış. Haftada 4 gün raffy p, 2 gün karides, 1 gün mineral yem verilir.

Çeşitlilik olsun istenirse tetra reptomin eklenebilir. Yavru ise jbl rugil, genç yada erişkin ise sera, vital, sera carnivor, jbl agil, jbl calcil yemleriden de eklenecekler olur.

Bende stick ve karides var hayvalar yavru baska ne yem eksigim var ve hergun birinimi atayim?

Bide stick yemi yiyemiyolar sert geliyo ufaliyip toz halindemi vermeliyim

Stick yemin markası nedir? Tam adına göre uygun yemmi bakalım. Ona göre önereceğim.
Her gün biri değil, 2 gün karides verilmeli demiştim. 4 gün ana yem, 1 günde mineral yem verilmeli. Bu haftalık döngü.

Sanyu turtle stick diye bir yem
Bu ana yem mi oluyo ve mineral yem onerirmisin fiyati uygun olanlardAn

Stick yem sera yada tetra değilse sert olup yemeyebilir. Kalite bakımından da bunların dışında yem önermem. Yavrular özellikle raffy p sever.

Bi kac kere agzina alip tukurup yiyo parcaliyip
Simdi benim eksigim rappy f mi ?
Ve hangisini kac gun vermem lazim o kismi anlamadim

Cvp: stick yem kullanımı

sanyu en kalitesiz yem. diğer yemleri yani raffy P ve tetra reptomin aldıktan sonra onu at.

Cvp: RE: stick yem kullanımı

bk6912' Alıntı:
Bi kac kere agzina alip tukurup yiyo parcaliyip
Simdi benim eksigim rappy f mi ?
Ve hangisini kac gun vermem lazim o kismi anlamadim

Sanyu kalitesiz bir yem hayvancagiz kesfetmis.
haftalik program yazmislar sana 7 gun uzerinden
Haftanin 4 gunu ana yem (sera raffy P )
haftanin 2 gunu karides (sera raffy I tavsiye edilmis, ya da elindeki hangi marka ise)
Haftada 1 gun mineral (sera mineral)

Gunleri karma yaparsan hayvanin hayati renklenir, yani birgun ana yem birgun karides gibi.

Sera raffy p yanina secenek olsun diye Tetra reptomin almani onermisler.
Sera raffy p alirsan icinde kirmizi yemler var onlar mineraldir, bir sure idare eder ayiklayip mineral gununde kullanabilirsin.
Kafa hacmini asmadan yemleri kullanmalisin.

Cvp: RE: stick yem kullanımı

AEK' Alıntı:
Stick yemin markası nedir? Tam adına göre uygun yemmi bakalım. Ona göre önereceğim.
Her gün biri değil, 2 gün karides verilmeli demiştim. 4 gün ana yem, 1 günde mineral yem verilmeli. Bu haftalık döngü.

benimki gemma kaliteli bir yemmi?

Kaliteli yemler sera, tetra, jbl, tropical ve prodac markalardır.

Gemma bu markalar karşısında pek makbul olmasa da çokta kötü bir yem değildir orta karar.

Hayvanın kabuk boyu nedir ona göre gereken yemleri yazayım.

2 aylık bebek için terra reptomin raffy p ve raffy ı var yeterli mi

6 cm kabuk boyuna kadar yeterli yalnız stickleri ikiye kırıp verin ufak olsun.

Geri