Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su ısıtıcı ve lamba alacağım

zeeynepakk

Yeni Üye
Kaplumbağam için su ısıtıcı ve kuru alanı için ısıtıcı lamba alacağım ama bu konu hakkında bir bilgim yok şuan olan ekipmanlarım çok eski ve dayanıksız bu yüzden bunları değiştirmek istiyorum hangi marka daha iyidir alırken nelere dikkat etmem gerekir ve satan varsa da ne kadara satıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

Hayvanın kabuk boyu kaç cm?

Akvaryumun ölçüsü nedir?

Isıtma lambası için bu konuyu inceleyin.

Tamam hayvan büyükmüş. Tetra ht alacaksınız bu kalitelilerde en ucuz olanı. Yalnız gücü için akvaryumun tam ölçüsünü bilmemiz gerekiyor.

Kaplumbağam için su ısıtıcı ve kuru alanı için ısıtıcı lamba alacağım ama bu konu hakkında bir bilgim yok şuan olan ekipmanlarım çok eski ve dayanıksız bu yüzden bunları değiştirmek istiyorum hangi marka daha iyidir alırken nelere dikkat etmem gerekir ve satan varsa da ne kadara satıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim
Ben yeni lamba aldım, yeni konu acıp fotoları koyarım

Geri