Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su kaplumbagam yemek yemiyor

caydemligi

Yeni Üye
Yemediğini söylemem üzerine 2 gün aç birakmami söylediler bazen kafasını çıkarıyor ama yemi yaklastirdigimdq kafasını tekrar kabuğun içine sokuyor ona yemek yedirmek için ne yapmalıyım kuru mama dışında birsey denemedim çünkü kaplumbagam halen yavru kırmızı yanakli su kaplumbagasi

Yemediğini söylemem üzerine 2 gün aç birakmami söylediler bazen kafasını çıkarıyor ama yemi yaklastirdigimdq kafasını tekrar kabuğun içine sokuyor ona yemek yedirmek için ne yapmalıyım kuru mama dışında birsey denemedim çünkü kaplumbagam halen yavru kırmızı yanakli su kaplumbagasi
Haşlanmış yağsız tuzsuz kıyma deneyin yemezse balık yada karidesi haşlayıp deneyin haşlanmış yemezse çiğ de deneybilirsiniz.

Foruma hoşgeldiniz.

Aç bırakma olayını anlamadım. Hayvan zaten yemiyor.

Akvaryum su ısıtıcı ve kuru alanda ısıtma lambası var mı?

Alalı ne kadar oldu?

Yemi suda vereceksiniz. Bu hayvanların tükürük bezi yoktur. Yiyeceklerini suda yerler.

Yemi verdikten sonra uzaklaşın.

Geri