Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su kaplumbağamın gözü hafif şişik ve gözünü açamıyor gözü kapalı yüzüyor

mehmetkrgc38

Yeni Üye
İyi günler ben su kaplumbağamı anneannemlerden yeni aldım daha 1 gün oldu 1 buçuk haftadır gözü kapalıymış kış uykusuna yattı diyorlardı bende şişlik fark ettim ve gözünü hiç açamıyor ama baya hareketli göremediği için yemini yerkende zorlanıyor. şimdi benim elimde terramicy krem ve antibiyotikli göz damlası var onu sürsem zararlı olur mu

Ekli dosyalar

• IMG_4705.jpeg
    IMG_4705.jpeg
    899.5 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_4706.jpeg
    IMG_4706.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 5
Terramycin sürmeyin bir önceki konuda yazdığım genta ya da gentagut göz damlasından alın.

Gentagutu gözlerine sabah akşam 10-15 saniye arayla ikişer damla damlatın. Kuru yerde 25-30 dakika bekletin.
Gözün içerisine işlediğinden emin olun.

Hayvan az da olsa yem yiyor mu?

Terramycin sürmeyin bir önceki konuda yazdığım genta ya da gentagut göz damlasından alın.

Gentagutu gözlerine sabah akşam 10-15 saniye arayla üçer damla damlatın. Kuru yerde 25-30 dakika bekletin.

Hayvan az da olsa yem yiyor

Gentagutu gözlerine sabah akşam 10-15 saniye arayla üçer damla damlatın. Kuru yerde 25-30 dakika bekletin.

Hayvan az da olsa yem yiyor mu?
daha az önce verdim çok az yedi bide şuan elimdeki antibiyotikli göz damlasından sıksak sakıncası olur mu

Mehmet diğer konudan devam edelim.

Geri