Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su kaplumbağası alıyorum

Evet dostlarım. Ben önceden papağana ve 2 kediye bakmıştım farklı zamanlarda. Şimdi de su kaplumbağası almakta kesin karar aldık. Bu cumartesi alıyoruz. Fakat akvaryum ile ona güzel bir alan yapmamız 1 ay sonraya kalıyor. Bu 1 aylık süreçte genişçe bir plastik kapta tüm gerekli olan şeylerle birlikte baksam bir sorun olur mu. Çok istiyorum özenle bakacağım fakat 1 ay boyunca böyle olmak zorunda. Gayet geniş ve rahatça yaşayabileceği bir plastik kap olacak pet shoplarda satılanlar değil. Ben bilgilenmeye çalıştım fakat forumda da sormak istedim.

Foruma hoşgeldiniz.

Almadan evvel bu konuyu inceleyin. Gereksinimler tamamlandıktan sonra alırsanız daha uygun olur. Yada buradan sahiplenebilirsiniz.

Hala havalar soğuk hayvan üşütebilir. Onun için ekipmanların tam olması iyi olur.

Geri