Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su Kaplumbağası Sahiplenmek isteyenler 3 adet/Anadolu Yakası-İstanbul

demetkaya

Yeni Üye
[attachment=2935]
[attachment=2936]

Merhaba,

Uzun yıllardır ofisimizde baktığımız su kaplumbağalarını sahiplendirmek istiyoruz. Akvaryum ve 3 adet kaplumbağa ücretsiz verilecektir. Sağlık durumları iyidir. Tahmini yaş aralığı 7-10 arasıdır. İsteyenlere resim ve videoları gönderebiliriz. 

İlgilenenler konunun altına yorum yazarsa yöneticiler iletişime geçilmesini sağlayacaktır
Yerimiz İstanbul Kozyatağı'ndadır.

Demet Kaya

Ekli dosyalar

• 20160704_130833.jpg
    20160704_130833.jpg
    157 KB · Görüntüleme: 43
  • 20180906_142535.jpg
    20180906_142535.jpg
    96.9 KB · Görüntüleme: 37
Isterseniz su 4 tane Facebook grubuna da, durumu izah eden, fotografli ve il/ilce bilginizi iceren bir ileti acin.

1) Kirmizi yanakli su kaplumbagasi(red eard slider)
2) Su Kaplumbağası Sevenler Besleyenler
3) Su Kaplumbağası Dünyası
4) Su Kaplumbağası Arenası / Turtle Arena

Cvp: Su Kaplumbağası Sahiplenmek isteyenler 3 adet/Anadolu Yakası-İstanbul

Merhaba sahiplendirildi mi?

demetkaya' Alıntı:
Merhaba,

Uzun yıllardır ofisimizde baktığımız su kaplumbağalarını sahiplendirmek istiyoruz. Akvaryum ve 3 adet kaplumbağa ücretsiz verilecektir. Sağlık durumları iyidir. Tahmini yaş aralığı 7-10 arasıdır. İsteyenlere resim ve videoları gönderebiliriz. 

İlgilenenler konunun altına yorum yazarsa yöneticiler iletişime geçilmesini sağlayacaktır

Demet Kaya
Merhaba küçük olanı sahiplenmek isterim

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar 
Hala duruyor mu kaplumbağalar ?

demetkaya' Alıntı:
Merhaba,

Demet Kaya

Merhaba Demet hanım,sahiplenmek isterim eğer duruyorsa

Sahiplendirme henüz yapılmadı beklemeye almıştık. ancak yeniden gündeme aldık. İletişim halindeyiz sahiplenmek isteyenlerle yapıldığında konuyu kapatacağım. Teşekkürler.

Demet Hanım Merhabalar.
Istanbuldayım bu kıymetli canları sahiplenmeyi cok isterim.Tesekkur ederim.
iletisim icin [email protected] uzerinden ulasabilirsiniz.Iyi gunler.

kaplumbağaları sahiplendirdiniz mi?

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]merhaba eğer sahiplendime olmadıysa sahiplenmeye hazırım anadolu yakasındayım üsküdarda perşembe günü gelirim almaya eğer yarına kadar bana ulaşırsan 05524093511[/font]

Merhabalar;
 Yerim İstanbul Maltepe ve kaplumbağalarınız hala mevcutsa; ben talip olurum...

Saygılarımla;
Levent B. Kutlu

Merhaba su kaplumbağam yakın zamanda öldü yeniden kaplumbağa istiyorum fakat satın almak istemiyorum sahiplendirmek isterseniz istanbulda ikamet ediyorum. Çok iyi şekilde bakacağıma emin olabilirsiniz. Mail adresim
[email protected]
İletişim kurabilirsiniz.

Geri