Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Süleman'dan Kareler :)

meritiko

As 3 Üye
Evet arkadaşlar merakla beklenen Süleman fotoğrafları geldi :) Görüntüsü kalitesi pek iyi olmasada idare edecektir :)

En baştan kuru alan hakkında bilgi vereyim.Normal kuru alanım bu değil.Rampa benim gazabıma uğradığı için bugünlük böyle idare ediyorum akşam yenisini yapacağım :D

Dipteki renkli taşlar vs. hepsini kaldırıp kumla döşiyeceğim.Boş kalmasın diye koydum.

[URL=mailto:/photo/my-images/9/fotoraf0195.jpg/][IMG]mailto:/img9/2659/fotoraf0195.jpg[/URL]

mailto:/img560/9089/fotoraf0202.jpg

mailto:/img831/388/fotoraf0206.jpg

mailto:/img812/2910/fotoraf0211.jpg

mailto:/img204/230/fotoraf0223.jpg

mailto:/img32/9877/fotoraf0214.jpg

mailto:/img848/2341/fotoraf0216j.jpg

mailto:/img714/9282/fotoraf0217y.jpg

Cvp: Süleman'dan Kareler :)

Çok güzelmiş akvaryumunuz ve sülüman :D kuru alanı nasıl yaptığını sorabilirmiyim alttaki cd kabı galiba ? üstünede halı kaydırmaz askılı vantuzla tutturmuşşun askılı vantuzu cd kabına nasıl geçirdin ?

Çoook tatlı maşallah :D Filtrenin motorunun da su altında kalması gerekmiyor mu?

Tornavidanın ucunu yakarak kenarlardan deldim.Yorumların için teşekkür ederim :)

tubidik' Alıntı:
Çoook tatlı maşallah :D Filtrenin motorunun da su altında kalması gerekmiyor mu?
Onu yeni dizaynda yatay olarak kullanacağım.Çünkü yatay zor sığıyor.
Yorumunuz için teşekkür ederim :D

Sağlıklı görünüyor,birlikte uzun ömürler dilerim
:)

Süleman emin adımlarla büyüyor :)

Alt kabuğunda ki desenler enteresan görünüyor :)

Herkese çok teşekkür ederim :) Arkadaşlar Süleman'ın küçüklük fotoğraflarını görmeyenler vardır belki :) Ben koyıyım karşılaştırmayı siz yapın :D

mailto:/2eai9ur.jpg

Süleman çok tatlı bir kapluş mutlu ve uzun ömürler

küçüklük foto.sunu da şimdiki foto.sunu da ilk kez görüyorum :) süleman kırmızı yanak olmasına rağmen alt desenleri dikkatimi çekti, biraz tuhaf geldi.

sağlığı yerinde olsun önemi yok, size ve süleman'a sağlıklı yıllar dilerim :)

Teşekkür ederim :) Evet alt desenleri çok ilginç :)

Arkadaşlar daha fikrini söylemek isteyen yok mu? Fikirleriniz benim için önemli :)

Çok ideal bir akvaryum
kapluşunuzda çok tatlı

Geri