Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

T Rex'den yeni fotoğraflar

azrael

Gümüş 5 Üye
Herkese merhaba.
T Rex hızla büyümeye devam ediyor. Sizlerle paylaşmak istedim. Fotoğraflar pek net değil; fotoğraf makinem yanımda değildi. Telefonla çekmek zorunda kaldım.

mailto:/73jzhe.jpg

mailto:/hstetd.jpg

Su seviyesi geçici bir süre için alçak...

mailto:/snyn1x.jpg

Cvp: T Rex'den yeni fotoğraflar

akın paylaşım için teşekkürler hayvan gayet sağlıklı ve mutlu gözüküyor.

Öncelikle maşallah diyorum. Siz sanırım onu çöpden bulmuşdunuz ve ona tüm ihtiyaçlarının karşılandığı bir yuva verdiniz. Tebrik ediyorum sizi.
Geldiğinde eski fotolardan anladığım kadarıyla minicik birşeydi çokda güzel büyümüş kerata. Uzun ve Sağlıklı ömürler dilerim.

t rx gerçekten trex olmuş maşşallah

Maşallah ne güzel büyüyor. Su seviyesi daha da artınca onun için mükemmel olacak.

ÇOK GÜZEL BÜYÜMÜŞ MAŞALLAH:t65y:

Su seviyesini neden alçak yaptınız,anlamadım?????Ama çoook tatlılar,şekerler,şebekler,bitaneler,aşktaneler,kartaneler <3 <3 <3 Benim kapluşta böyle büyür inşAllah.İyi günlerrrrrrrrrr,kapluşlu günlerrrrrrrrrrrrrrrr..........

kuru alan yüzünden.

Kışın bir dönem suyu ısıtmak çok zor olmuştu. Geçici bir süre su seviyesini indirdim. Ve tabii ki eski kuru alanın da faktörü var. Şu an katlı kuru alanım sayesinde su seviyesini maksimuma ykaın kullanabiliyorum.

mailto:/vyw8rb.jpg

uyguladığın yöntem geçici olarak uygun. büyük orandaki su geç ısınır geç soğur. az suda tam tersi. ısıtıcının gücüne göre su fazla geldiği için bu oluşur. uygun watttaki ısıtıcı bu sorunu ortadan kaldırır.

Derin suda rahat rahat yüzen kaplumbağayı seyretmek gibisi yok.

Çok güzel bir fotoğraf olmus gerçektennn!

Geri