Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tek öğün

Dilan1903

Taç 2 Üye
Öncelikle şifremi unuttum uzun bir süre giremedim yöneticimiz yardımcı oldu öncelikle ona ilgisinden dolayi teşekkür ederim.
Benim suratsızım 6 cm bi kapluş oldu günde tek ögüne düşmelimiyim ? Düşersem eğer saat kaçta yemini vermeliyim? Raffy p ve l kullanıyorum reptomin de alcam Mart ayında raffy p ve l den kaç adet vermeliyim tek öğüne düşersem?

8 cm kabuk boyuna kadar çift öğün gidecek. Tetra reptomin ve jbl agil yemlerden de al.

Cvp: Tek öğün

Jbl agil baktım bugün hepside yok juen de yok pet burdada stokta kalmamış bulamadım

Agil her yılın ilk ayları biter. Yeni alımlar gecikir. Gelecektir. Sitesinden kontrol edersin.

Yarın unutmazsam arar söylerim bir an önce getirin diye.

Cvp: Tek öğün

Tamam ben arada girer kontrol ederim teşekkür ederim ayin 5inde alıcam yemlerigeldiğinde nasıl vermeliyim bilgi alırım

Jueni aradım siparişi geçtiler. Distribütörün elinde varsa gönderir yoksa ilgili firmadan sipariş verip alırlar, gelir gelmez bize dağıtır dediler. Bekleyelim bakalım.

Geri