Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tetra dr.Wu içindeki kağıtlar

SinekAs

Gümüş 2 Üye
Arkadaşlar içerisinde beyaz ve yeşil kağıtlar var.. Bunları ne yapacağım bilgilendirme yapar mısınız

Onlar kağıt mı pul balık yemlerine benzer üretilmiş yem mi? Bunu daha önce alan bir arkadaş incelemişti. Üzerinde açıklama yok mu?

Cvp: Tetra dr.Wu içindeki kağıtlar

bende pul yem diye biliyorum. ikiye katladığında esniyorsa kağıt kırılırsa yemdir.

Kırılıyor beyaz ve yeşil renkte suda eriyor bir süre sonra ve Kaplumbağa yemeye çalıştı ağzından geri çıkardı. Internette fosfor kalsiyum bilmem ne içerikli R mineral desteği falan olabilir mi?

vitamin olabilir beyaz olan kalsiyum yemdir o zaman. hayvan bu tip yeme alışık olmadığı için veya ağız tadına uygun olmadığı için çıkarmıştır. tane olarak bir tane verirsin yerse devam edersin yemezse vermezsin. en azından fazla attığında su kirlenmez.

Ben karides ile birlikte atıyorum. Suya mineral verdiğini düşünüyorum cozunerek

sağlıklı olan ağız yollu vermek. ben bunun denemesini zamanında yapmıştım. hayvanlardan ziyade yosunların ve alglerin coşmasına neden oluyor.

Su değerleri için uygun değil. Suya yem ve vitamin karıştırılmamalı. Cem in dediği gibi ağızdan verilmeli. Beyaz olanlar protein ve kalsiyum, yeşil olanlar yosun gibi bitlisel besinler içerebilir. Değişik bir yem. Yemezlerse kayıp olurmu, bence olmaz.

temizleyip öyle atmamı doğru buluyorsunuz yani

yiyorlarsa verebilirsin yemezlerse sudan kepçe ile almak gerek.

Geri