Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

*Tostosun Yepyeni Resimleri '

TR[C*]

Bronz 3 Üye
Evet arkadaşlar bayağıdan beri forumda birşeyler paylaşmıyordum...
Tostostan resimler atıyım dedim.
Bakım şartları iyi,Günde 500 ml su ekleme,Haftada bir temel temizlik kabuk temizliği yapıyorum...
Bu arada kabuğundaki beyaz şeyler nedir?
3xn5c.jpg

3xn6c.jpg

3xn72.jpg

3xn7l.jpg

3xn8d.jpg

3xn96.jpg

3xn9r.jpg

LÜTFEN MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYIN...:fr:

Emre kanka çooooooooook saol ya :haha:
Saygılarımla....

Cvp: *Tostosun Yepyeni Resimleri '

Rica ederim öğrenmiş oldun sende nasıl yapıldığını :33:
Su seviyesi iyi ama büyüğünce yükselt elinde birşey yok kuru alan için büyüğünce artık suyu yükseltirsin zaten bu yaz 70 litrelik bir akvaryuma geçiceksin :) tostos çok sağlıklı yemleride süper raffy P Alırsan tam olcak

Tostos'a uzun ömürler dilerim. Çok tatlı :)

Emre teşekkürler kanka,en yakın zaman burda sera raffy falan yok yakın zamanda ya netten yada Bursa'dan alacağım.

Çook teşekkürler Derya Abla saolun..

Beyazlıklar için yakından ve özellikle net bir fotoğraf yüklersen yardımcı olabiliriz.

Hatırlatma: forum kuralı D8 - Sitemizde aşırı samimiyet yasaktır.

En net ve yakından fotoğraflar bunlar5.0 megapixel aşırı samimiyet derken kanka olmak şuçmu oluyor?

Bu tarz hitap biçimleri bu forumda yasak. Başka bir yerde istediğinizi diyebilirsiniz ama dediğim gibi bu forumda izin vermiyoruz.

İyi tamam bizde bidaha demeyiz de,herşeyin bir sebebi vardır bunun sebebi Neden?

Kalabalık olan platformlarda biraz ciddiyet her zaman iyidir. Samimiyeti abartan üyeler olabiliyor, bu yüzden dikkat edelim lütfen.

Geri