Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tropical Crickets ''Cırcır Böceği''

Cvp: Tropical Crickets ''Cırcır Böceği''

Marka gerçekten kaliteli. Bende su piresini almayı düşünüyorum ilerde. Ama kaplumbağalarınız küçükse bunu sipariş etmeyin baştan söyliyim :)

görüntüsü iğrenç olabilir fakat herşey kapluşlarımız için :D

Bugün JuenPet'ten sipariş ettiğim yine bu markanın kurutulmuş balıkları, yeni kaplumbağanın ısıtıcısı ve büyük akvaryumum için sipariş ettiğim arkafon geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım Juen'in, herkese tavsiye ederim. Siparişi verdeikten iki gün sonra kargo elime ulaştı. Bir de hediye olarak balık kepçesi göndermişler :D
Balıklara gelirsek, balıkların herbiri değil serçe parmak, işaret parmağım büyüklüğünde :D Kaplumbağalarım yetişkin olmalarına rağmen suda çok dağıtarak yediler. Bende o yüzden küçük parçalara ayırarak verdim. Kaplumbağalarım çok sevdiler bu yemi. Eğer parçalara bölerek kaplumbağalarınıza verirseniz uygun ve faydalı bir yem.

Ben de kredi kartı ekstrem kesilsin, şu balıklardan alacağım :)

Aynen bende juenin hizmet kalitesinden çok memnun kaldım. Çok ilgililer. Ben aynı gün içinde iki kere ayrı sipariş vermiştim. Önce bu yemi bikaç saat snrada silis kumu sipariş ettim. Dolayısıyla kargo parası ikisinden de aldı. Sonradan beni arayıp tek paket halinde yolladıklarını kargo parasını iade ettiklerini söylediler. Gerçekten çok iyi hizmet ediyorlar.

Tropical yemin sanırım özelliği büyük yemler olarak üretilmesi :) Çünkü bukelamunlarda da kullanılıyor bu yemler :) Ama ben hala cırcır böceğini bölemiyorum :D

Müşteri hizmetleri de kaliteli, soru sorduğunuzda hemen geri dönüyorlar. İstanbul'da yaşayanlar direkt mağazalarına da gidebilirler.

Nerde demiştiniz mağazaları ?

Mail ile iletşimde bana verdikleri bilgi aynen şöyledir :)

"Eğer isterseniz ürünü pet shop'umuzdan bizzat satın alabilirsiniz. Yerimiz 1.levent'te Metro City alış-veriş merkezinin arka tarafında kardeşler caddesi üzerindedir."

Ben uvb lambaların teslimatı hakkında sormuştum; hassas oldukları için. =)

Ne zaman ticket atsam telefonla geri döndüler juenpet şaşırtıcı derecede ilgili gerçekten yalnız fiyat olarak mailto: 'a da bakmanızı öneririm bir siparişimde saat 1de vermiştim ertesi gün sabah 10da elimde oldu (Ankaradayım). Tabi şuan herhangi bir sipariş nedenim kalmadı :(

Geri