Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tropical Marka Yemler

eminemre

Bordo Bereli
Bu yemler özellikle protein konusunda ilgimi çekti. Güzel bir ek yem gibi. Raffy I ya alternatif olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz? Kullananlar var mı? %50-60 arası protein oranı var. İlk bir sene kaplumbağalar için güzel bir büyüme yemi olabilir mi?

Tropical Meal Worms Kurutulmuş Kurt

Ham Protein: %50, Ham Yağ: %22.5, Ham Selüloz: %8, Ham Kül: %5

mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Kaplumbaga/Yemler/Buyuk/JPM012744_L.jpg

Tropical Crickets Kurutulmuş Cırcır Böceği

Ham Protein: %62, Ham Yağ: %15, Ham Selüloz: %11, Ham Kül: %6

mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Iguana/Yemler/Buyuk/JPM012745_L.jpg

Tropical Dried Fish Kurutulmuş Balık

Ham Protein: %58, Ham Yağ: %5, Ham Selüloz: %2.5, Ham Kül: %18

mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Iguana/Yemler/Buyuk/JPM012747_L.jpg

Cvp: Tropical Marka Yemler

Bende bu yemin cırcır böceği olan vardı.Ankara'da bir arkadaşla ortak almıştık.
Benim kaplumbağa ne versen yer olduğu için bayıla bayıla yiyordu :D

Kurutulmuş balık sera royal ile aynı özelliklerde sanıyorum.

Ama kan kurdu konusunda bir çok yerde okuduklarımdan sonra almaya cesaret edemedim.Parazitler hakkında bir şey olduğunu hatırlıyorum.

Yeni ek yem arayışındaysanız exo terra nın konserve yemlerini önerebilirim.Benim hoşuma gitmişti :)

zencefil' Alıntı:
Bende bu yemin cırcır böceği olan vardı.Ankara'da bir arkadaşla ortak almıştık.
Benim kaplumbağa ne versen yer olduğu için bayıla bayıla yiyordu :D

Kurutulmuş balık sera royal ile aynı özelliklerde sanıyorum.

Ama kan kurdu konusunda bir çok yerde okuduklarımdan sonra almaya cesaret edemedim.Parazitler hakkında bir şey olduğunu hatırlıyorum.

Yeni ek yem arayışındaysanız exo terra nın konserve yemlerini önerebilirim.Benim hoşuma gitmişti :)

un kurtu değil mi onlar?

Ben kurt u görünce direk kan kurdu diye atladım.Haklısınız bunlar un kurdu.

Ben de şu balığı ve cırcır böceğini denemek istiyorum. Fiyatlar da epey ucuz gibi diğer markalara göre.

Cırcır böceğinin hem yağ oranı düşük, hem de protein oranı çok yüksek bence en iyisi. Ama şu ilk baştaki meal worms lar da ne öyle :D Yağ deposu resmen.

Ben balığı denemek istiyorum.Fiyatları uygun.

mailto:/pet_urunleri.aspx?kat=28&mrk=1845 burda bu ürünlerin fiyatı mevcut bir de pire diyor onlar nasıl bişey. Yer mi bizimkiler?

Geri