Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Turtle Dock

SinekAs

Gümüş 2 Üye
Arkadaşlar bulabileceğim bir internet mağazası var mı acaba?

Cvp: Turtle Dock

adresemama.com da güzel ürünler mevcut. (50 TL ve üzeri alışverişlerinde kargo bedava ve bir adet hediye katologundan ürün seçebiliyorsun.)

http://www.adresemama.com/BAHCE-VE-AKSESUARLARI,LA_291-2.html#labels=291-2

pahalı gelmez diyor isen; mailto:/evcil-hayvan/penn-plax-rep600-kaplumbaga-su-alti-platformu-91413469 bunlar çok iyi, kendim kullanıyorum.

Türkiye'de bir site veya petshop da hiç görmedim Vural. Büyük ihtimalle de bulamazsın. Amazon'dan falan getirttirebilirsin. Onun yerine Erkan'ın verdiği linklerden topper, akvaryumuna uyuyorsa öneririm. Akvaryumu tam kapasite kullanma özelliği dışında kalite ve kullanış olarakta hoş bir ürün.

Ve ben onu 90 TL ye almıştım. Şimdi baya ucuzlamış

Bu ürün ancak yurtdışında bulunabilir. Zoomed ürünleri sanırım hiç gelmiyordu.

Teşekkürler arkadaşlar turtle banka dönüş yapayım o zman?

Akvaryum yapına hangisi en uygunu olursa alabilirsin Vural. Ben hala uygun koşullar dahilinde topperi ısrarla önereyim ama :) Turtle bankta kullanışlıdır tabi.

Topper benim için henüz fazla kaçar

Sen bilirsin. Diğer seçenekleri değerlendirsin Vural. Dediğim gibi turtle bankta kullanışlı sonuçta

Turtle bank ağırlıktan dolayı mıknatıslar kaldıramayabiliyormuş. En iyisi turtle dock ama işte Türkiye içi bulunma sorunu var.Ne yapacağım konusunda tamamen kararsınızım. Yine bana görünen dekoratif alanı daraltmayacak(cd kabı denedim olmadı) bir kuru alan yapmak olacak. Hadi bakalım hayırlısı. Umarım kapluşlar için en iyisi olur

Denenmiş exo terra turtle bank ile ilgili bilgi vereyim. Bu 10-11 cm 2 res ve 9-11 cm 2 çizgiliyi yani bu boylarda 4 kaplumbağayı taşıyor. Turtle dock olan vantuzlu. Bu ne kadar iyi bilemem ama vantuz kalitesi iyi olsada oda bir yere kadardır bence.

Hangisini bulursam direk alacağım artık

Geri