Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Üç Silahşörler

By Kopil

Bronz 5 Üye
Merhaba arkadaşlar size kaplumbagalarımı tanıtıyım yaklaşık 2 aydır bendeler onlara ıyı bakalbilmek için çok arastırma yaptım en sonunda kuru alanı yapmak için camcıyla bıle tartıstık o kadar cok konusutum kı sonunda kabul etti :)

Şu an akvaryumumda şelale ve ısıtıcı lamba var ev cok sıcak aldıgı ıcın ısıtıcıyı cıkardım

mailto:/10/1/bc6mb.jpg

mailto:/10/1/bc6qv.jpg

mailto:/10/1/bc6r4.jpg

mailto:/10/1/bc6rg.jpg

Resimler bulanık k.bakmayın yenı resimler ekliycem

Cvp: Üç Silahşörler

su derinliği güzel olmuş kuru alanda aynı şekilde sanki biraz dar ama kendi akvaryumumu düşününce gayet geniş.Bende bir akvaryum yapacağım daha tasarımım bitmedi.Anlaşılan bende adamla iyi tartışacağım :D hayırlı olsun.

yalnız birşey soracağım o gördüklerim bantmı bant ise eğer tehlikeli duruyor :S akvaryum yapıştırıcısıyla yapıştırılsaydı keşke..

begenmene sevindim camcılar ugrasmak istemiyor pek

Daha yenı yaptık bantları cıkaracam saglam yapıssın diye bıraktım

Uğraşılmış ve kullanışlı olmuş. Tebrikler :)
Ancak imkan olsaydı da silikonlar tamamen kuruyunca suyu koysaydınız. Birde bence bu akvaryumun yakın zamanda büyütülmesi gerekecek.

Bencede keşke daha büyük bir akvaryuma bu güzel kuru alanı yaptırsaydınız bu sizi çok az idare edecek çok kısa zamanda akvaryumu değiştirmeniz gerek.

Akvaryumunuz harika olmuş. Kapluşlarınızın çok memnun olduğu belli. İleride büyük bir akvaryum aldığımda böle yapacağım. Kuru alan tasarımı harika^^^^:133:

Begendiginize sevindim yakında buyultecem akvaryumu keske kaplumbaga akvaryumu yapsalar tam bi şekilde

Dizayn edip akvaryum imalatçısına yaptırabilirsiniz.

Güzel olmuş hayırlı olsun .

Çok Sağlıklı Görünüyorlar ...
c9ykg.jpg
[/url]*

Geri