Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ufak değişiklikler

aycajd

Gümüş 3 Üye
Merhaba :smile:
Çok ufakda olsa bir kaç değişiklik yaptık akvaryumda en belirgin olarak kum aldıkadını bilmiyorum ama siyah ve bence çok güzel görünüyor ben daha önce kum kullanmadığım için çok pişmanım renginden kaynaklanacak herhalde pis görünmüyor düzenli dip çekimiyle harika oluyor 2 tane bitki aldım ben kumun içine gömüyorum onlar çıkarıyor ben farklı yerlere koyuyorum onlar bambaşka yere koyuyorlar en sonunda onlarla savaşmaktan vaz geçtim :haha: Isıtıcı aldım yeni benim ısıtıcım termostatsızdı termostatlısını aldım 20 tl ye :133: bu kadar işte resimler ^^ mailto:/albums/k528/aycajd/15112011444.jpg mailto:/albums/k528/aycajd/15112011443.jpg mailto:/albums/k528/aycajd/15112011441.jpg mailto:/albums/k528/aycajd/15112011437.jpg ve son olarak nohutu az çok tanırsınız yanakları sarı renk türü sarı yanaklı değil ama sizce bu bi hastalık veya kötü bir şey mi resim pek net değil ama kusura bakmayın mailto:/albums/k528/aycajd/15112011432.jpg

Cvp: Ufak değişiklikler

Gayet kullanışlı bir akvaryumunuz olmuş.Yüzme alan oldukça geniş.Güle güle kullanın.

Kırmızı yanaklıların renkleri açık turuncudan koyu kırmızıya kadar değişebilir. Bu hastalık değildir. Her kaplumbağada farklıdır. Büyüdükçe rengi değişebilir.

Güle güle kullanın akvaryumunuzu :)

benim mik de en başta sarı yanaklı gibiydi:D ama rengi değişiyor:) kum bencede hoş olmuş:)
bol bol yüzsün keratalar:D

yorumlarınız için teşekkür ederim

Geri