Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Un kurdu

asi kız

Bordo Bereli
İyi geceler sosyal medyada bi kardesimizin kaplumbagasi rahatsizlanmis.bizde yardimci olmak icin bisiler dedik.lakin ordaki bi arkadas israrla un kurdu yedirin diyordu.sukaplumbagalarina un kurdu verilirmi?ben verilmez böcek o sadece iguana kertenkele vs.onlara verilir dedim ama dogrumudur?

Verilebilir. Yalnız protein değeri çok yüksektir. Haftada bir uygun olur. Tropical carnivor içinde fırınlanmış un kurdu ve çekirge vardır. Ben energil bulamadığım için bundan aldım. Veriyorum hayvanlara.

Hayvanın sahibini buraya yönlendir. Geç kalmadan tedavilik durum var ise tedavi edelim.

Cvp: Un kurdu

Yonlendirim abi.ama bu un kurdu canli yani kurutulmus yeme karistirilmis degil.

Temiz izole ortamda yetiştirilmişse canlı verilebilir.

Üretim şekli ve yeri bilinmeyen ürünlerdense fırınlanmış kapalı kutuda satılan daha güvenilirdir. Bunu bilmek lazım. Netten her satılan iyidir demek mümkün değil.

Cvp: Un kurdu

Bende onu dedim arkadasa israrla yok guvenilir yok verilir deyince sana danismak istedim.

Geri