Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Urfa dan sahiplenmek isteyen var mı?

Tebessum

Yeni Üye
Şanlıurfa içinden iki tane su kaplumbağası (al yanak) sahiplenmek isteyen. Diğer illere yollamaya korkuyorum urfa içinden akvaryumu ısıtıcısı vs. olan iyi bakacak biri iletişime geçsin. Ben İyi bakamıyorum.

Cvp: Urfa dan sahiplenmek isteyen var mı?

resmini atarmısınız ?

Sahiplenmek istiyor musunuz? Hangi şehirdesiniz? (Kaplumbağaların üstündeki mantar değil kireçmiş)

Ekli dosyalar

• 20170825_163116-1-1.jpg
    20170825_163116-1-1.jpg
    998.2 KB · Görüntüleme: 20

Benim ekipmanlarım yok. Kış gelmeden bir an önce sahiplendirmek istiyorum.

boyları ne kadar?

urfa haliliye ve hangi apartman acaba?

SAHİPLENDİRDİNİZ Mİ

Henüz sahiplendirmedim. Eğer sahiplenmek istiyorsanız Urfa da iseniz bir yerde buluşup size veririm. Ekipmanlarınız var mı? İyi bakabilir misiniz?

Boylarının ölçüsünü bilmiyorum. Sabah ölçüp yazarım. Siz urfa damısınız. Urfa da iseniz size getiririm. Ekipmanlarınız tam mı? Iyi bakabilirmisiniz?

Sahiplenmek isteyip istemediğinizi ekipmanınızın tam olup olmadığını hangi şehirde yaşadığınızı söyleyebilir misiniz? Ona göre hareket edeceğim.

kusra bakmayın sahiplenmek isterdim fakat sahiplenemeyeceğim

Geri