Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

uzun zamandır merak ediyorum

BUSRAERDEM3

Bronz 5 Üye
Üyelere anket sorulari yoneltilince ben de acaba bir soru sorabilir miyim diye merak ettim. Hos anket sorusu degil ama.. Bagislayin, uzun zamandir iklimi kurcaliyor. Site ne zaman, nasil, kimler tarafından, kimin fikriyle kuruldu? Siteyi kurma fikri nasıl oluştu?

Cvp: uzun zamandır merak ediyorum

Yönetici Ahmet Bey'in konularına bakıyordum geçenlerde ilk açtığı konu 04.10.2008 tarihinde. :) Amacı su kaplumbağalarının daha iyi bakım koşullarına sahip olması gerektiğini düşünülmüş olması muhtemel. :) Tabi bunlar benim yorumlarım :)

türkiye'de su kaplumbağalarının çoğu ölüm fanusu denilen adi plastikte besleniyor bir düşünün bir kaplumbağayı ölüm fanusu + dandik yem+ ve su düzenleyiciyi rahat 20 30 tl'ye satar .Ama niye gidipte bir akvaryuma içinde her şey dahil ısıtıcı filtre kuru alana 150 200 tl versinki işte kurucu su kapluşlarımızı bu eziyetten kurtarmak için elinden geleni yapmış ve halen yapıyor :$

Merhaba,

Site 21.10.2007 tarihinde kuruldu. Sukaplumbagasi.com' un hedefi sadece hayvan severlere doğru bilgiyi ulaştırmak içindir ve bu amaç üzerine kurulmuştur.
Sitenin yasal olarak tek sahibi benim fakat sitenin bugün hala aktif olmasını sağlayan siz üyeler ve moderatörlerimizdir.

Geri