Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Veteriner bilmiyor olabilir mi?

SfBayyurt

Taç 5 Üye
Sık sık hayvanlarımı götürdüğüm bi veteriner hekimle tesadüf kaplumbağamdan bahsettim.Kabuk boyunu söylediğimde ne yapmışsın o kadar büyümüş dedi.Ben de beslemesini kafa boyu kadar günde bir kez yaptığımı aradaki bazı günler de aç gün uyguladığımı söyledim.O kadar çok yem verirsen tabi böyle büyür dedi. Hayret ettim adam kaç yıllık hekim ve bilmiyor...Yanlış besliyormuşum öyle söyledi..İyi ki götürmedim hiç kaplumbağamı ona ve umarım mecbur kalmam günün birinde..Nasıl bilmez anlayamıyorum bu kadar kolay kestirip atmasını..Paylaşmak istedim arkadaşlar çünkü her hekim doğruyu bilmiyor malesef..

Belli ki eleman stajı petshopta yapmış. Egzotik hayvanlar ayrı bir ihtisas dalı. Müşterisi fazla olan hayvanlar üstüne eğitim tercih sebebi. Bu sebeple konusunda deneyimli hekim az.

Aynen cem çok sinirlendim ya bi de gülüyor o kadar verme diye.Ben de direndin hayır ölçüsü bu dedim falan ama bilmediğini de bilmiyor çok sinir bozucu..Sen ankarada kaplumbağaları kime götürüyorsun ?Anlayanı bulmak zor gerçekten

Ben bir kez gitmiştim. Beklerken yardımcısı yılan için randevu veriyordu. Adresi bu linkin altında.

mailto:/forum/konu-kaplumbaga-hastaliklari-hakkinda-bilgiler-tamamina-yakini-kapsar.html

Geri