Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yem alma

tosbik57

Bordo Bereli
Arkadaslar bende pets family turle stick var 2 haftaya kadar reptomin alcam baska br yem alayımmı alırsam hangi yemi alayım yardımcı olursanız sevinirim :)

Ve önerdiginiz yemlerin fiyatlarını yazabilisiniz :)

Isıtıcıda önerin lütfen kaliteli ama uygun fiyatlı olanlardan :)

Arkadaslar hic yardımcı olmuyorsunuz :(

Karides veya gammarus olabilir. Karides:3 gammarus u bilmiyorum. Istci hakkinda pek fikrim yok :)

Karides : 3 tlye aldim. Reptomin : 5 tl. Gammarus 5 den fazla. Isitici wttina gore degisir kanka :)

10 tl yem tutsa isitici 20 tl olsa 30 tl ye hallederiz isi .... reptomini yakin zamanda alcam 2 haftaya falan o zamana kadar pets family turtle stickle idare edecez :)

Gammarus 6 bucukmus. 25 wtt isiticiyi 25 tlye aldim canim kankam :)

Yesillikde ver.

Marul falan veriyom salatalık gibi seyler :) 40 tl ye hallederizo zaman 10 tl fazla biriktiririz canım kankam :)

Filtre o kadar cok lazımmı kank :)

Ben kullaniyorum filtreyi. Ama lazim kanka. Benm akvarym kuck oyuzden almiyorum :)

Cvp: yem alma

Yem tavsiyesi ısıtıcı tavsiyesi yaz arat forumda 50 tane çıkar aynı konudan Arama yapmadan aynı şeyleri soruyosunuz ya :realmad:

Almak lazımsa alalım o zamanbu dediklerimi en az yaz sonuna temin edebilirim o zamana kadar idare etcez artık

Arkadaslar bi soru sormustum yem ve ısıtıcı tavsiyesi diye cevap yazarmısınız baska kisilerin fikrini almak istiyorum:)

Reptomin ana yem.

Alttaki ek yem.
mailto:/urun_detay.aspx?kat=153&urn=1242

Alttaki destek yem.
mailto:/urun_detay.aspx?kat=153&urn=1254

Bunları uygun oranda vererek iyi bir beslenme sağlanır. Oranları alttaki konuda detaylıca anlatmıştım.

mailto:/forum/Konu-su-kaplumbagalarinda-beslenme-her-yas-icin.html

Isıtıcı için akvaryum hacmini bilmek gerekiyor.

Saol Emre bey cok yardımcı oldunuz bazı üyeler yardımcı olmayıp kırıcı seyler yazıyolar :)

Önemli değil. Bu yemler bayağı bir süre gider.

Cvp: yem alma

açıkta satılan karidesler uygun değil ve bayat olma riski yüksek. emrenin önerdiği raffy I uygun ve kaliteli yemdir. ısıtıcı olarak juenpetten bakabilirsin. atman kristal olan yatay olarak dibe de batıyor. bu modelin 50 w ve 75 w olanı da mevcut.
mailto:/urun_detay.aspx?kat=243&urn=4685
bunun batmayan cinsi de var onunla karıştırma. bu iyi olan ürünü.

Geri