Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yem Seçimi

ata12

Altın 1 Üye
Raffy p , tetra reptomin , jbl karides, ve jbl calcil %40 kadar dolu.bu saydıgım yemler bitti sadece calcil biraz kaldı .tropicalın balıgından aldım ek yem olarak onu kullanıyorum çok az reptomin var birazda calcil var . 1.5 ay idare eder bir sürü yemlere baktım protein oranı cogunun %40 ın asagısında .sımdılık ıkısınden biri ni alıcam 2 tane bebek bir tanede büyük kapluşum var .bunlara uygun olarak hangi yemi önerebilirsiniz . şimdilik ikisini düşündüm bitince bunlardan birini alıcam .şimdiden TEŞEKKÜRLER. :D:D

mailto:/urun_detay.aspx?kat=0&urn=1254

mailto:/urun_detay.aspx?kat=0&urn=14881

Cvp: Yem Seçimi

Her iki yemde çok iyi. Yavru kaplumbağalar agil yemini pek yiyemeyecektir. Ama kaliteli ve büyük kaplumbağa için çok iyi. Ana yem olarak gene ilave reptomin almanızı öneririm.

büyük kapluş herşeyi yiyor onda sorun yok küçükler daha azar azar alışmaya başladı jbl rugil olurmu peki ? olmadı repto alırım

Ana yem olarak gene reptomin iyi olur. Rugilde yavrular için iyi bir ek yem. Bahsettiğiniz yemlerin tümünü kullanıyorum. Ayırt etmeden tüketiyorlar :)

ben bir tane 250 yada 500 ml alıp ikisinde yiyebilceği yemi almak istiyorum .repto 4 5 parça var onu yiyorlar başka varmı böle ?

Çok büyük almayın derim, zor bitebilir. Ayrıca bu ilave yemler gerçekten yeterli ve faydalı olur.

benimkinler yamyam gibi :) . raffy mineral alıyım diyorum iki taraf için .eger olmassa küçüklere rugil danayada repto alırım .algil bitkisel sanırım .

Mineralde rugilde ek yem. Her ihtimalde reptomin gerekir.

Geri