Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yem

asi kız

Bordo Bereli
iyi gunler benim ufak kaplumbagam cleopatra daha 7cm kabuk boyunda ama masallah yem ayrimi yok.benim sorum su olcakdi.bu boydaki kaplumbagaya jbl calcil versem bisi olurmu?

Calcil almana gerek yok. Sera mineral yemdeki kalsiyumla oranları emsal. Calcil agilden de daha sert bir yem. Daha doğrusu en sert yem.

Cvp: yem

abi en sert yem oldugunu biliyorum.jbl agili parcalara bolup vermeme ragmen tek seferde indiriyor migdeye bizim kereta????kuçukkken digerlerine ,buyuk kaplumbagalarima vermistim ondan sordum.seranin icindeki o kirmizi yemleri veriyorum abi.

Cvp: yem

Bende de 3 ve 5 var boy olarak bugün yem olarak gittim Raffy P diye bir şey aldım ama besleme şeklini nasıl yapacağım ikisinin de boyu farklı

Günde iki öğün günlük kafa hacimleri kadar vereceksin. Tam ayarı tuturamazsan yarım yada bir fazla ver.

Geri