Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yemin durumu

seref

Bronz 1 Üye
arkadaşlar genelde yem olarak tetra reptomin kullanıyorum ve 100 ml alırdım bugün 500 ml aliyim dedim eve geldim açtığımda birşey farkettim hep açık yeşil renkteki yem koyu soluk yeşillikte dikkatimi çekti 1 tane attım hiçbi fark yok gibi hemen yedi.bu konuda fikriniz var mı farklı olmamalı heralde bi sorun teşkil edermi acaba tereddütte kaldım ?

Ben yeni en büyük kutudan aldım. Ancak eski yem renginden bir farkı yok. Gene açık renkte. Hani içerik oranlarında değişikliğe gidilse genel olarak farklılaşırdı bence. Eğer sahte değilse belki fabrikadaki harçta kenarda kalan bir yeri farklı tona büründü ise birkaç kutu böyle çıkmıştır. Başka sebep gelmedi aklıma.

Cvp: yemin durumu

şerafettin tarihine baktın mı. ondan olabilir. bende yeni aldım. 2014 tarihli ıspanaktan biraz açık bir renk. ama o kadar da açık değil. emrenin dediği gibi üretim bandından da kaynaklı olabilir.

Cvp: yemin durumu

yok baktım 2014.tarihine bakmadan almam bişeyi zaten de aynı dediğin gibi ıspanaktan biraz açık renk biraz da hassasım bu konularda bi sorun çıkmasından korktum ama neyseki sorun teşkil etmicek gibi.

Geri