Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yemler

AvRiL

Bronz 4 Üye
Arkadaşlar ben şimdilik bu kadar yem ve vitamin biliyorum:
Serra Raffy P
Sera raffy mineral
serra raffy royal
Serra Raffy I
Tetra Reptomin
serra reptilin
Contra - Ichthyo mavi damla
Biyo Tortivit
Devit-3
Depp Fix
Vital
Trutle Stıck
Sanyu Sticks
Sanyu Karides
Sizin bildiğiniz kaliteli vitaminler ve yemler var mı varsa söyler misiniz çok sevinirim artık kaplumbağlarıma kalitesiz yem vermek istemiyorum şuan Turtle Stıck kullanıyorum.Şimdiden teşekkürler. :smile:

Cvp: Yemler

Sanyu çöpten farksızdır
güvenilir markalar JBL.SERA.TETRA,EXO TERRA'dır bu markalar dışındaki diğer kalitesiz yemleri önermiyorum.

Ben gemma'nın stick yemini tavsiye ederim. Gemma Turtle Stick. Sağlıklı bir yem.

Tamamen doğal hammaddeler kullanılmıştır.İçeriğinde hiçbir boya ve katkı maddesi yoktur.İçeriğinde yüksek oranda bulunan kalsiyum sayesinde
güçlü bir kabuk oluşumuna yardımcı olur.

yazıyor üstünde de zaten. :smile:

Peki bu önerdiğiniz yemleri deneyeceğim hepinize çok teşekkürler :smile:

Galiba bitkisel tam olarak bilmiyorum yanlış söylemeyim.Reptomin alırsan arkasındaki içindekiler yazısını okursun.

Reptomine bitkisel içerikli diyorlar ama bitkisel içerikli olsa bile protein oranı yüksek bir yem, raffy p ayarında hatta daha besleyici bir yem.

Ben Jbl Calcil kullanıyorum güzel bir yem protein ve vitamin ağırlıklı stick formda bir yem.

Ben o markanın ürünlerini denemedim ve daha dün öğrendim.Deneyeceğim,tahminim kaplumbağlarım daha canlı daha sağlıklı olur. :smile:

Geri