Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni Fotoğraflar :)

meritiko

As 3 Üye
Akvaryum'un Son Hali :)

Su seviyesi böyle nasıl olmuş sizce?

mailto:/2i1gwf5.jpg

mailto:/2wpie0z.jpg

mailto:/14uu7n8.jpg

mailto:/314fiue.jpg

Cvp: Yeni Fotoğraflar :)

Gayet güzel olmuş.
Tam koca kafalı olmuş bu süleman :D 2. fotoda süper çıkmış :)

Mükemmel :) Bol bol dalıp çıkar.
Şu yukarıdaki parçanın ortası delikti sanırım. Oraya tırmanmaya çalışmazsa sorunsuz olur.

Teşekkürler ikinizede :) Evet biraz koca kafalı oldu kendisi :D

AEK;

Malesef o delikten tırmanmaya çalıştı :) Bende o yüzden yeni bir halı kaydırmaz serdim aralarındada ufak delikler var ışık ordan geçiyor.Ve bayada ısıtıyor kuru alanı :) O yüzden pek problem yok.

Hepimiz zamanla kısmen deneme yanılma ile ortamlarını ufak ufak geliştiriyoruz :)

Hınzırlar hep firar edip başlarını belaya sokmaya bayılıyorlar. Evlerin haylazları :)

AEK' Alıntı:
Hepimiz zamanla kısmen deneme yanılma ile ortamlarını ufak ufak geliştiriyoruz :)

Hınzırlar hep firar edip başlarını belaya sokmaya bayılıyorlar. Evlerin haylazları :)

Aynen öyle :)

Cok guzel olmus su seviyesi Suleymanda cok tatli masallah :)
Benim aklima takilan birsey olduda;
İsitma lambasi olarak ne kullaniyorsunuz ? Fazla goz aliyor sanki :)

o maşalı lambanın aynısından bendede var

Evet lamba biraz fazla göz alıyor.Değiştirmeyi düşünüyorum da ne tür bir lamba alabilirim karar veremedim.

mailto:/urun_detay.aspx?kat=158&urn=13209

Bu ampulün 40w, 60w ve 100w olanları mevcut. Sizin mesafe için öncelikle 40w yada 60w bence uygun.

ya çok merak ettim; bu lamba işi nasıl oluyor daha çözemedim.. bildiğimiz masa lambası da aynı işi görmüyor mu?

Geri