Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yeni kareler :)

flora11

SKF Delisi
Once fiona nin fotograflarini yukleyecegim Ecem (selale ) bu fotograflar ozellikle senin icin :)
mailto:/19/t/ngfdu.jpg
mailto:/19/t/ngfl8.jpg
bu shrek
mailto:/19/t/ngg14.jpg
Fiona ve simarik
http://l1305.hizliresim.com/19/t/ngg2k.jpg
Cümbür cemaat :)
mailto:/19/t/ngg50.jpg
http://l1305.hizliresim.com/19/t/ngg6j.jpg

Ben onu yerimmmm! Istanbuldaysaniz ziyarete geliyim lutfenn. :) yada en iyisi siz Fiona yi yollayin bana. Cok sekkerrr. Bana cekmis. Nasi olduysa :D yavrulari olursa ilk bana vericeksin :)

Erkek cikarsa baska birine cekmistir ama :)

Maalesef ben izmirde oturuyorum :( ama yavrusu olursa tabi veririm :) ah... gorur muyum ki o gunleri ?

Hepsine maşallah İpek :) Shrek dikkatimi çektide başındaki kırmızı desenleri çok güzelmiş. Nazar değmesin.

Bu arada dipteki o taşlar hala duruyor mu? Eski resim mi?

Taslar maalesef hala duruyor yeni akvaryuma gececegim insallah bir ara o zamana erteliyorum simdilik bunlarla idare ediyorum aslinda taslarin goruntusu daha cok hosuma gidiyor ama hem aralarinda cok artik birikiyor hemde dip cekimi yapmak cok zor oluyor

Fotogrqflari daha simdi cektim :)

Shrek in kafasi gercekten ilginc basindaki noktada da baya fazla kirmizilik var ama bence hos gozukuyor :)
yorumlar icin herkese cok tesekkur ederim

Hepsi birbirinden sırin masallah nazar değmesin :D yavrusu olursa kargoyla banada gonderirsiniz yada ben Ecemin yanina gider bakarim :)

Fiona nin bakislari cok sirin ya :D

Cvp: yeni kareler :)

küçüğü yerim ben minik kurabiyem benim <3 inanilmaz tatlı hepside masallah

ikinci resim. ben onun agzini yirim yir !

Hayir yavrular benim :) ama ziyarete acigim :) oyle guzel bisey sadece bende olmali :D

Fionann kabuğunun rengi gerçekten çok güzel, hepsine maşallah diyorum İpek :)

İzmir in neresinden acaba:ff:Bende izmirde oturuyorum bildiğiniz veteriner var mı:ff:

Herkese cok tesekkurler
ben buca tarafinda oturuyorum burada cok veteriner var ama kaplumbagalardan anladiklarini sanmiyorum mavisehirde mavisehir veteriner klinigi var sitesinde surungenlerle de ilgilendikleri yaziyor ama ben hic gitmedim

Teşekkür Ederim :smile: bende Hatay Pazarının orada oturuyorum :smile: Azda olsa yakınız :smile:

Hatayda ve susuzdede veteriner var sürüngenlerden anlayan. Sportbox spor salonunun sol tarafında kalıyor susuzdededeki. Sürüngenlerden anlayan bir vet.

Çok tatlılar maşallah.Akvaryumunuzda benim istediğim taşlardan var ne kadara aldınız acaba?

Geri