Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yeni resimlerim ve akvaryumum

Bence almayın büyüdükçe bakamaz olursunuz.
Çok daha büyük bir akvaryum kullanmanız gerekir.

sorun değil ya alırız bi akvaryum daha bi büyüsünlerde :D sorun yok :D

yok olmam :D elimden gelse evin bi odasını hayvanat bahçesine cevircemde :D

EMREGUZELAY' Alıntı:
sorun değil ya alırız bi akvaryum daha bi büyüsünlerde :D sorun yok :D
sorun değil ya alırız bi akvaryum daha sorun yok diyosun ama;
EMREGUZELAY' Alıntı:
ya tek eksiyim ısıtıcı mailto:/forum/images/smilies/biggrin.gif onuda almayı korkuyorum çok elektirik yakıyormuş evde balık kaplumbağ filen çok olunca mailto:/forum/images/smilies/biggrin.gif babam elektirik faturasının yükseldiğini gördü mailto:/forum/images/smilies/biggrin.gif bakalım ne olucak mailto:/forum/images/smilies/biggrin.gif
bunuda diyosun nasıl olucak :) Bence 2 kaplumbağa almadan önce çok iyi düşün büyüdükleri zaman gerçekten pişman olursun ne yaparsan yap suları temiz olmaz birden fazla dış filtre kullanman gerekir herşeyleri sorun olur ki daha ısıtıcının 3 kuruşluk elektrik masrafından korktuğunu söylüyorsun ki bu hiç birşey değil masraf bile değil başına geleceklerin yanında :) ben yaşadım bunu 2 kaplumbağa bile çok zor en iyisi tek kaplumbağa. Sonra olan kaplumbağalara oluyo vericek yer arıyosun. Darıca hayvanat bahçesi alıyo kaplumbağalarını 500 lira vermen karşılığında aklında bulunsunda ilerde lazım olur ;)

Geri