Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni yem.

oscar

Bronz 1 Üye
arkadaşlar bugün oscar ve apdi ye 5 tane yem aldım sizce faydalımı 1.sera raffy p aldım 2.sera raffy royal 3.reptomin 4.sera raffy karides yemi 5.jbl agil aldım şu an tam 11 tane yemleri oldu :D
bu arada ben kaplumbağalarımı alalı 2 ay oldu ilk aldığımda küçüklerdi yep yeşil kabukları vardı şimdi ise kocaman olmuşlar ilk geldiklerinde fotograflarını çekmiştim bide şimdiki fotoraflarına baktım iyi bir ortamda bakınca kocaman oluyorlarmış fotorafı size göstermek çok isterim ama usb kablosunu bulamıyorum her kese iyi akşamlar

Cvp: yeni yem

Maşallah, nazar değmesin. Yavru hallerinin sevimliliği kadar büyükkende çok güzeller :) Umarım kısa zamanda resimlerini paylaşabilirsiniz.
Aldığınız yemler gayet iyi. Eskilerle birlikte çeşitlilik artmış oldu.

emre bey çok teşşekür ederim inşallah kaplumbağalarımla birlikte yaşlanacağız :)

artık elimden yemde yiyorlar valla çok seviyorum bu kerataları

Eski yemleriniz neler acaba? Jbl toritl veya tetra reptomin baby kullanıyormusunuz? Ben hiç bir yerde tetra reptomin baby bulamadım emre abi ya hep stoklar bitmiş :ff::ff:

http://www.hizlial.com/u20.001.4392.0005/tetra-reptomin-baby-yavru-yemi-100-ml

Ben sadece bu sitede gördüm. Ama stok durumu yazmıyor sanırım.
Juen Petten almıştım ben, ama orada da bitmiş sanırım.

Hizlial kadar rezalet bir site görmedim. Vermistim siparis eksik kargo yolladılar. Aradım stokta yok dediler. 10 gun gecmisti. Bende iptal ettırdım sıparişi.

Ben internetten sipariş vermediğim için bilemiyorum. İstanbul' da görürsem haber veririm. Ama burada bir tanıdığın var mı bilmiyorum.

Abi ben hesap numarana yollarım olmadı parayı, sende alıp kargoya verebilirsen süper olur. Tetra reptomin dolu ama baby olayı nedense çok çok az.

Ben bulduğumda sana yazarım. Hallederiz gerisini.

AEK' Alıntı:
http://www.hizlial.com/u20.001.4392.0005/tetra-reptomin-baby-yavru-yemi-100-ml

Ben sadece bu sitede gördüm. Ama stok durumu yazmıyor sanırım.
Juen Petten almıştım ben, ama orada da bitmiş sanırım.

Arkadaşlar kesinlik burdan pet shop ürünü almayın mümkünse hiç bir şey almayın ben sürekli internetten alım satım yapıyorum , bu siteden tetra reptomin baby i aldım fakat tetra baby balık yemi yolladılar iade ettim çelik ısıtıcı aldım normal yolladılar iade ettim uvb lamba aldım 1.5 hafta geçti hala tedarikte bir daha birşey almayacağım bu siteden pethop haricinde sıkıntı yaşamadım ama sinir oluyor insan

tetra reptomin baby bulursanız bende ödeme yaparım size kargolarsanız :) bunlar için ben gittigidiyor sanalpazar (sanalpazar genellikle ) kullanıyorum

Geri