Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

1 Günlük Minik kediye süt anne..

Qeswirt

Altın 5 Üye
:( Ben yusuf , oğuzun kardeşiyim daha hızlı ulaşabilmem için şifresini verdi...

Sokakta bir yavru kedi buldum işaret parmağım kadar.

İSTANBULDA
ESENLER - DÖRTYOL- ÇAĞLAYAN- MECİDİYEKÖY

Bu civarlarda süt annesi olan lütfen ulaşsın :((

Cvp: 1 Günlük Minik kediye süt anne..

Süt anne bulunur umarım. Siz biberondan süt içirmeyi denediniz mi?

Evet veriyordum içiyordu :( Şimdi melek oldu.

Bu yazıyı buraya yazana kadar hiç bi problem yoktu.

sıcak havludaydı süt içdi. arkasını pamukla sildim tuvaletinide yaptı.

buraya yazdım kedinin yanına gittim ama.. :(.

Öldü mü yani? :( Belki uyuyordur ya da halsiz düşmüştür. Bekleyin bakalım :(

Malesef. :( vücudu buz gibiydi ve elleri dim dikdi. :( elime aldığımda hiç tepki vermedi.
Az sonra gömmeye gideceğim :(

Dün sabah anne kedi doğum yaptı gitti. ve hiç gelmedi. 30 saat olmuştu. 2 tane kedi ölmüştü bende onları gömüp bu minik kediyi kurtarayım dedim. sütünü içti tuvaletinide yaptı ama ne olduğunu anlamadan buraya süt anne aranıyor yazmaya geldim yazdım ve geri gittiğimde ölmüştü :(

Normal süylt verirseniz tabiiki de ölür!
Özel anne sütleri var ondan vermeliydiniz...

İçiniz rahat olsun siz elinizden geleni yapmışsınız :(

içiniz rahat olsun, elinizden geleni yapmışsınız. Herkesin aklında bulunsun, yavru kediler için veterinerde satılan süt tozlarından almalısınız. Normal sütü bir günlüğüne verebilirsiniz; onu da suyla karıştırıp biberonla verilir, her seferinde ıslak pamukla karnını silip çişini yapmasını sağlamak gerekir.

Evet özel anne sütleri oluyor ondan vermeliydiniz alıp normal süt ağır gelmiştir eğer normal süt bile veriyorsanız %50'sini sulandırmalısınız.

En azından internette araştırabilirdiniz. Kendi kafanıza göre iş yapmaktan daha iyidir..

_Emre___' Alıntı:
Evet özel anne sütleri oluyor ondan vermeliydiniz alıp normal süt ağır gelmiştir eğer normal süt bile veriyorsanız %50'sini sulandırmalısınız.

Emre %50 karışım bile verilmez 1 günlük kediye. Anne sütüne muhtaç. Gerekli besinleri alamaz yoksa. Ve %50 bile ağır gelir.

Geri