Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2 adet ücretsiz su kaplumbağası

ganymedes

Yeni Üye
Arkadaşımdan hediye olarak gelen su kaplumbağalarıma bakamadığım için vermek istiyorum.Gerçekten kaplumbağa besleyen yada beslemek isteyen kişilere vereceğim.Ayrıca birisi geldiğinde hastaydı, yanaklarının birisi şiş.İnternetten yaptığım araştırmaya göre hastalanmış kulak iltahabı olmuş.Bunun hakkındada yardım edecek ve gerçekten bakacak insanlara ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler.

İletişim:

mail: [email protected]
cep: 0533 761 90 64

Emre Eke

Hoş geldiniz. Kaplumbağanın acilen veterinere götürmenizi tavsiye ederim çünkü oranın mikrobunun alınması gerekir. En azından şimdilik hastalık ve sağlık forumuna bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

mailto:/forum/konu-su-kaplumbagalarinda-kulak-iltahabi.html

Evet haklısınız araştırdım zaten iltahap olmuş galiba ayrıca ilaç yada iğne gibi birşeyde yapılıyormuş.Peki ben iltahapı alabilirmiyim.Bir iğne ile ile ufak bir delik açılarak yapılıyormuş benim yapmamda bir sakınca olurmu acaba.

Evet sakınca olur iyi yapayım derken daha beter hale sokabilirsiniz kaplumbağayı veterinere götürmenizi öneririm.

Haklısınız el becerim var ama yinede veterinere götürmem daha mantıklı.Teşekkür ederim.

Lütfen inceleyin. mailto:/forum/konu-alim-satim-ilanlarini-acmadan-once-okuyun.html

Lütfen alım/satım kurallarına göre konu açınız aksi takdirde konu kilitlenir.

Adınız Soyadınız:
Oturduğunuz il-ilçe:
Neden vermek istiyorsunuz:
Ücret:
Kapluşun Cinsiyeti:
Kapluşun Yaşı:
Kapluşun boyu:
Kaç tane kapluş:
Resim:
İletişim:
/Kapluş dışında almak istediğiniz:

arkadaşım slm kaplumbağaların boyları ve nerede olduğunu alım satım formuna göre düzenleyip yayınlarsan talip olabilirim kapluşlarımdan biri vefat etti bakacak yerim var ama paludaryumum daki kaplumbağam 1 yaşından büyük uyum sağlayıp sağlayamayacakları hakkında fikir yürüte bilmek isterim.

Geri