Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2 kapuş için AKVARYUM projesi

gizemli_kiz19

As 4 Üye
dün gittiğim bir petshopta gofret kadar bir kapuş gördüm.garibana içim gitti.bende onu oradan kurtarmaya karar verdim bugün gidip alıcam.bunun içinde en bi 250 lt lik akvaryum düşünüyorum.Siz ne dersiniz?bir de bu işi bilen bir Camcı arıyorum Konya'da.

RE: 3 kapuş için AKVARYUM projesi

Bence akvaryumu hazir ettikten sonra alman daha iyi olur. Birde petshopdaki kaplumbaga saglikli degilse alma derim gofretin yanina koydugunda gofret rahat birakmaya bilir, yok ayri tedavi edecem diyorsan olabilir. Kaplumbaga saglikliysada acele etme derim ne kadar saglikli gorunselerde kendi uretim haricindeki kaplumbagalarin her zaman birseyi olur. Simdiden kolay gelsin.

RE: 3 kapuş için AKVARYUM projesi

sağol canım.kapuşu aldım.veterinere göstermeden gofretin yanına koymamayı düşünüyorum.gönlüm orada durmasına razı olmadı.akvaryumu hazır etmem 1 aya yakın sürecek.onu ayrı kapta tamamen iyileştirdikten sonra gofretin yanına koymayı düşünüyorum (eğer hastaysa tabi.)

Geri