Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2 su kaplumbağamı bebeğim olacağı için vermem gerekiyor.

dream_86

Yeni Üye
Merhaba işyerimde beslediğim 4 yaşında olan 2 kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum. 50m2 Evimde kedimde var birde şimdi bebek geliyor eve götüremem çevremden kimsede istemedi. Martın 20sinde doğum iznine ayrılacağım 6 ay gelmeyeceğim aslında viaportun gölüne bırakmayı düşünmüştüm bunun için havaların ısınmasını bekledim ama içim elvermediğinden belki yuva bulabilirim diye düşündüm.
50m2 Evimde kedimde var birde şimdi bebek geliyor eve götüremem.

Adınız Soyadınız: Rüya Serin
Kaplumbağanızın Yaşı: 4
Kaplumbağanızın Boyu:8 ve 9
Kaplumbağanızın Cinsiyeti: Erkek ve dişi
Kaç tane kaplumbağa: 2
Oturduğunuz il-ilçe: İstanbul Üsküdar Acıbadem
Neden vermek istiyorsunuz: Artık bakamayacağım için

Cvp: 2 su kaplumbağamı bebeğim olacağı için vermem gerekiyor.

Mardine gönderebilirseniz sahiplenmek isterim bu arada ücret talep ediyormusunuz

iyi günler rüya hanım bebeğiniz oluyormus sanırım ALLAH bagıslasın, ALLAH analı babalı saglıklı büyütmeyi nasip etsin.
Ben kaplumbagalarınız sahiplenmek istiyorum.Herhangi bir ücret talep edersenız onu da karsılayabilirim.
Ankara da oturuyorum yasaklandıgından dolayı hic biryerde bulamadım işin dogrusu böyle bi site aklıma geldi.Gercekten sizde yardımcı olabilirseniz kablumbagalarınzı sahiplenmek isterim.

simdiden tesekkurler...

Merhabalar Rüya hanım ben istanbulda oturuyorum hiç şehir dışıyla uğraşmayın eğer isteseniz ben kaplunbağalarınızı sahiplenebilirm sitede bir kaç kişiye mesaj bıraktım dönen olmadı hala sahiplenecek kaplunbağa arıyorum [email protected] buradan bana ulaşabilirsiniz

Merhabalar teşekkürler iyi dilekleriniz için ama malesef şehir dışına göndermem mümkün değil.
Herhangi bir ücrette talep etmiyorum benim için iyi bakılmaları önemli şu anki akvaryumları küçük ve elverişsiz güzel geniş bir akvaryumda iyi şartlarda bakabilecek birine vermek istiyorum.

dream_86' Alıntı:
Adınız Soyadınız: Rüya Serin
Kaplumbağanızın Yaşı: 4
Kaplumbağanızın Boyu:8 ve 9
Kaplumbağanızın Cinsiyeti: Erkek ve dişi
Kaç tane kaplumbağa: 2
Oturduğunuz il-ilçe: İstanbul Üsküdar Acıbadem
Neden vermek istiyorsunuz: Artık bakamayacağım için

ben alabilrim ankarada oturuyorm kapplumbağa çiftliği kurmak istiyorum hayırlı olsun bu arada ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN YAVRUNUZU...

istanbul içi almak isteyen yokmu :(

Geri