Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

21 yıllık Neşeli Louiemizi Kaybettik!

Louie

Yeni Üye
21 yıl önce elime geldiğinde ufacık olan kaplumbağamı 3 saat önce kaybettik. Aralık ayında akciğerleri enfeksiyon kapmıştı. Veterinerin verdiği antibiyotik ve vitamin desteği ile 3 haftada kapanan gözleri açılmış ve eski hareketliliğine kavuşmuştu. 3 aydır tekrardan hastalanmasın diye gözümü bile ayırmazken bu gece suyun içinde cansız bedenini görmemle yıkıldım. Seni asla unutmayacağız Neşeli Louie..

21 yıl önce elime geldiğinde ufacık olan kaplumbağamı 3 saat önce kaybettik. Aralık ayında akciğerleri enfeksiyon kapmıştı. Veterinerin verdiği antibiyotik ve vitamin desteği ile 3 haftada kapanan gözleri açılmış ve eski hareketliliğine kavuşmuştu. 3 aydır tekrardan hastalanmasın diye gözümü bile ayırmazken bu gece suyun içinde cansız bedenini görmemle yıkıldım. Seni asla unutmayacağız Neşeli Louie..
Başınız sağ olsun????????????

Çok üzüldüm yılları beraber geçirmişsiniz. Başın sağolsun

Geri